fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Košičanka po slovnej výmene napadla nožom 59-ročného muža, ktorý zraneniam na mieste podľahol

Žene v prípade dokázania viny hrozí za tento skutok deväť až 12 rokov za mrežami.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.4.2023 (SITA.sk) – Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach obvinil zo zločinu zabitia 54-ročnú Košičanku, ktorá po hádke bodla 59-ročného muža.

Muž už nejavil známky života

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová, v stredu krátko pred 11:00 boli policajti vyslaní na preverenie oznámenia, že v záhradkárskej lokalite košickej mestskej časti Sever prišlo k fyzickému útoku nožom na jednu osobu.

Podľa prvotných informácií 54-ročná žena po predchádzajúcej slovnej výmene názorov bodla ostrým predmetom 59-ročného muža.

Posádka RZP po príchode na miesto zistila, že muž ležiaci na zemi už nejaví známky života a oživiť sa ju záchranárom už nepodarilo.

Zaistenie útočnej zbrane

Košickí policajti preto ženu, podozrivú zo spáchania tohto skutku zadržali a po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnili do cely policajného zaistenia.

Vyšetrovateľ Policajného zboru spoločne s kriminalistickým technikom počas vykonanej obhliadky miesta činu na mieste zaistili potrebné kriminalistické stopy, okrem iného aj nôž, ktorý by mohol byť útočnou zbraňou.

Prečítajte si tiež:
Lunter vyzval na férovú predvolebnú kampaň, šírenie dezinformácií kraju nepomôže

Policajný vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvinenej ženy do vyšetrovacej väzby. Žene v prípade dokázania viny hrozí za tento skutok deväť až 12 rokov za mrežami.

Viac k témam: Napadnutie, Väzenie
Zdroj: SITA.sk – Košičanka po slovnej výmene napadla nožom 59-ročného muža, ktorý zraneniam na mieste podľahol © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií