Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Košický poslanec prišiel na zasadnutie opitý, museli ho vyniesť zo sály

Košický poslanec rušil zasadnutie finančnej komisie hlasným chrápaním.

8.3.2024 (SITA.sk) – Zasadnutie Finančnej komisie v mestskej časti Košice-Staré Mesto by mohlo konkurovať aj legendárnym Fekišovciam. Tamojší poslanec bol totiž pod vplyvom alkoholu. Informovala TV JOJ vo svojej reportáži na stránke Noviny.sk.

„Prístupom tohto poslanca sme sa dostali na ešte hlbšie dno a predčili sme aj legendárne Fekišovce,“ uviedol Igor Petrovčik, starosta mestskej časti Košice-Staré Mesto.

Museli ho vyniesť z miestnosti

Počas rokovania ho premohla únava a zaspal na stole. Kolegov z komisie rušil svojím silným chrápaním a viaceré pokusy o jeho prebudenie neboli úspešné. Aj napriek tomu členovia pokračovali v zasadnutí ďalej.

Na záver ho však museli za pomoci vrátnika vyniesť von z miestnosti, kde ho položili na podlahu vo vestibule. Snažili sa mu privolať aj pomoc, nakoniec jeho príbuzní prisľúbili odvoz.

Problémy s alkoholom

„Deň predtým som bol žúrovať, čiže som mal zrejme zostatkový alkohol. A viete, stačilo dať pár panákov a bol som nazad, tam kde som,“ povedal Michal Djordjevič, poslanec a člen Finančnej komisie Košice Staré Mesto

Poslanec priznal chybu a pred kamerami si sypal popol na hlavu. „Jednoznačne musím riešiť svoj problém s alkoholom. Nie som denný užívateľ alkoholu, ale keď začnem piť, nemám mieru,“ dodal. Zároveň sa rozhodol vyvodiť politickú zodpovednosť a odstupuje z komisie.

Viac si pozrite v reportáži na stránke Noviny.sk.

Viac k témam: Poslanec
Zdroj: SITA.sk – Košický poslanec prišiel na zasadnutie opitý, museli ho vyniesť zo sály © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií