fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

“Kotleba je starý nácek!” Rapuje Strapo spolu s Kalim, Majselfom a Petrom Pannom.

Máte tip? napíšte nám mailom

“Kotleba je starý nácek…”

V posledných týždňoch počujeme z každej strany o politickej situácií, ktorá sa pretriasa celým Slovenskom. Hromadne protesty v mestách, petície na internete a neskutočne množstvo statusov či blogov o tom, kam naša krajina speje.

Pozerať sa na to už nemohli reprezentanti slovenského rapu. Peter Pann si zavolal svojho “brata” Kaliho spolu s Majselfom a Strapom, aby spolu nahrali song “DŽUNGLA”, ktorý vyjadruje ich názor na súčasnú politiku na Slovensku. Zároveň je to prvý singel z chystaného albumu “PETRŽALSKY GANDALF” ktorý čoskoro vydá Peter Pann. 

Niektorí títo interpreti aj verejne na svojich facebookových stránkach vyhlasujú, aký názor na túto tému majú. Je len otázkou času, kedy sa pridajú aj ďalší umelci či speváci, ktorí taktiež prejavia svoj názor na našich politikov.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií