fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Už žiadne fotky Meghan Markle – Radikálne rozhodnutie kráľovnej

Časté porušovanie kráľovského protokolu a neustále strhávanie pozornosti si opäť vyžiadalo svoju daň. Kráľovná Alžbeta II. sa rozhodla a zakázala zverejňovať fotky Meghan Markle.

Máte tip? napíšte nám mailom

Podľa britského denníka The Daily Mirror, Buckinghamský palác požiadal americkú návrhárku šperkov Jennifer Meyer o odstránenie fotografií Meghan Markle, ktoré pravidelne zverejňuje na svojej webovej stránke. Buckingham tak chce predísť “poškodeniu” obrazu kráľovskej rodiny.

Radikálne rozhodnutie

Známa americká dizajnérka šperkov Jennifer Meyer má už niekoľko rokov zvykom zdieľať na svojom Instagramovom účte a aj webovej stránke fotografie Meghan Markle, ktorá nosí jej šperky ako doplnky. Podľa najnovších informácií sa však tejto, pre ňu skvelej reklamy, bude musieť vzdať. Buckinghamský palác sa nielenže rozhodol požiadať Jennfer Mayer o stiahnutie fotografií vojvodkyne, ale aj prikázal, aby okamžite prestala zneužívať Meghan Markle na propagáciu svojej značky.

Podľa informácií, ktoré získal The Daily Mirror, zverejňovanie forografií, „by mohlo poškodiť Meghan a kráľovskú rodinu“. Ako informujú médiá, manželka princa Harryho nosila na verejnosti šperky Jennifer Meyer, bývalej manželky Tobeyho Maguire, niekoľkokrát. Tá si na svojom webe následne vytvorila galériu s fotografiami bývalej americkej herečky a používala ich ako reklamu. Podľa šéfredaktorky časopisu Majesty Magazine, Ingrid Seward, „Meghan opäť rozmazala hranicu medzi celebritou a kráľovskou hodnosťou“. Od pondelka 9. decembra však už na stránke známej šperkárky žiadne fotografie nenájdeme.

Zlá povesť Meghan Markle

Za posledné obdobie sa povesť Meghan Markle len zhoršuje. O švagrinej Kate Middleton sa v kráľovských kruhoch hovorí ako o príliš prísnej. Zamestnanci ju zvyknú označovať aj ako “mučiteľku”. Toto prirovnanie dokonca použili viacerí zamestnanci Sussexu, ktorí dobrovoľne opustili služby pre kráľovskú rodinu.  Bulváne média ju opisujú ako “príliš rozmaznanú” , ale aj ako zlú matku“.

Útek pred problémami?

Unavení zo všetkých týchto klebiet a mediálneho tlaku sa Meghan Markle a princ Harry rozhodli na nejaký čas odísť z Veľkej Británie. Po prvýkrát sa mladí rodičia rozhodli prerušiť tradíciu a neosláviť Vianoce s anglickou kráľovnou v Sandringhame v Norfolku. Koniec tohto roka plánujú stráviť s Doriou Raglandovou, matkou bývalej americkej herečky.

Britská kráľovská rodina sa teda už nejaký čas zmieta v nepokojoch. Olej do ohňa okrem princa Harryho a jeho manželky prilieva aj princ Andrew. Ten je najnovšie obvinený zo zneužitia maloletého dievčaťa.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií