fbpx
Kráľovná Alžbeta je dokonala dáma. Všimli ste si, ktorú vec má vždy perfektne zladenú?

Kráľovná Alžbeta je dokonala dáma. Všimli ste si, ktorú vec má vždy perfektne zladenú?

Viete, o ktorú vec ide?

Už viackrát sme vás presvedčili o tom, že kráľovná Alžbeta vie, ako sa má správať pravá dáma. Dáma, ktorá vie zaujať nielen slovom a vystupovaním, ale aj celkovým outfitom. Podobne, ako to bude aj v dnešnom článku, kedy sa bližšie pozrieme na jednu z jej vychytávok.

Spočiatku sa totiž zdalo, že ide iba o náhodu, avšak, kráľovná Alžbeta má všetko dokonale premyslené. Reč je o jej dáždnikoch, ktoré má vždy perfektne zladené k zvyšku outfitu, a tak sa stávajú akýmsi jej módnym doplnkom.

Zaujímavosťou je, že kráľovná Alžbeta používa svoj obľúbený štýl dáždniku značky Fulton od roku 1993. Každý jeden, však, dostane svoj vlastný vzhľad v rôznych odtieňoch, aby dokonale korešpondoval so zvyškom oblečenia či klobúkmi.

Pozrite sa, ako jej to dokonale pristane aj v daždi.

 

Zdroj: https://www.boredpanda.com/queen-elizabeth-outfit-matching-umbrellas/
Foto: https://www.boredpanda.com/queen-elizabeth-outfit-matching-umbrellas/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Rady nad zlato! Tieto zlepšováky si zaručene budete pochvaľovať
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)