fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovná Alžbeta II.: Kto je jej obľúbený člen rodiny?

Máte tip? napíšte nám mailom

Kráľovná Alžbeta II. je nielen významnou panovníčkou, ale aj hlavou kráľovskej rodiny. Nie všetci členovia sú jej rovnako blízki. Kto je jej obľúbencom a prečo?

Byť členom kráľovskej rodiny nie je rozhodne jednoduché. Mediálny tlak, bulvárne špekulácie, ako aj drobnohľad verejnosti sú nepríjemnou súčasťou ich každodenného života. A ak sa k tomu pridá aj nie práve najlepší vzťah s kráľovnou Alžbetou II., o problémy je postarané. Svoje o tom vie aj princ Harry so svojou manželkou Meghan.

Koho uprednostňuje kráľovná Alžbeta II.?

Podľa zdroja blízkeho Buckinghamskému palácu má kráľovná Alžbeta II. medzi členmi kráľovskej rodiny svojho naobľúbenejšieho člena. Na prekvapenie všetkých, to nie je ani jeden z jej vnukov či pravnúčat. Najbližším človekom britskej panovníčky je podľa informácií britského časopisu OK! Kate Middleton. Obom ženám sa podarilo zblížiť aj vďaka deťom Kate a Williama, ktoré kráľovná zbožnuje a snaží sa s nimi tráviť čo najviac času. Samozrejme, Kate jej v tom nijako nebráni. Práve naopak. Dokonca sa s kráľovnou o ich výchove zvykne radiť.

„Tieto dve ženy sú v skutočnosti dosť plaché a hanblivé, takže im trvalo naozaj veľmi dlho, kým si vytvorili taký silný vzťah. Ten je však veľmi prirodzený a je výsledkom ich vzájomnej spolupráce,“ uviedol kráľovský zdroj pre časopis OK.!. Kráľovná Alžbeta II. by bola rada, keby mala možnosť stretávať sa s manželkou svojho vnuka Williama omnoho častejšie. Avšak kráľovské povinnosti oboch žien a ich pracovný kalendár im to prílilš nedovoľuje.

“Kráľovná zbožňuje Kate. Tráviť s ňou čas je pre ňu dokonalým relaxom. Zároveň je šťastná, nakoľko sú pri ich rozhovoroch prítomné aj jej pravnúčatá, “ dodal zdroj.

Vianoce v kráľovskej rodine

Zdroj tiež vysvetľuje, že Kate Middleton vynaložila „značné úsilie“ na to, aby sa kráľovná „podľa možností” cítila zapojená do života jej pravnúčat: Georga, Charlotte a Louisa. No a tento silný vzťah, ktorý je medzi Kate a kráľovnou Alžbetou II. sa bude môcť opäť utužiť a obohatiť pri príležitosti osláv konca roka, pretože spolu strávia Vianoce v Sandringhame. 

Prvýkrát nebude počas Vianoc prítomný princ Harry, ktorý sa so svojou manželkou rozhodli sviatky stráviť oddelene od kráľovskej rodiny. Napriek tomu, že kráľovná Alžbeta II. ich rozhodnutie podporila, sama s tým nie je úplne stotožnená. Ako uviedol zdroj časopisu The Express, z ich oznámenej neprítomnosti bola nesvoja a plná emócií.

Prečítajte si tiež:

Kráľovná Alžbeta končí s luxusom: Jej odevy už nebudú obsahovať pravú kožušinu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií