fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovná Instagramu: Je Zuzana Plačková tehotná?

Máte tip? napíšte nám mailom

Zuzana Plačková si dala na pár dní pauzu so sociálnymi sieťami. Po pár dňoch ju však musela prerušiť, pretože niekto prezradil, že je údajne tehotná.  

Kedysi ešte blondínka sa preslávila najmä vďaka reality show Hotel Paradise. Dnes je už štyri roky vydatá za Reného Strauzsa a podľa najnovších informácií sa zdá, že do rodiny pribudne dieťa.

Tehotná Zuzana Plačková?

„Zuza čaká dieťa. Je to prísne tajná a strážená info, ktorú vieme len my, najbližší ľudia. Opýtajte sa to Zuzy alebo sa s ňou osobne stretnite, nie je preto od Silvestra aktívna na Insta a všemožne sa snaží zakryť guľaté bruško. Ale svojim fanúšikom tvrdí, že si chce od Insta oddýchnuť, čo nie je pravda. Skrýva to, že je tehotná,” dozvedeli sme sa od čitateľky, ktorá sa vraj pohybuje v Zuzaninom okolí.

https://www.instagram.com/p/B6vSvNnnNOk/

Zuzana Plačková koncom roka oznámila, že si dáva pauzu od sociálnych sietí. Život vo virtuálnej realite ju vraj nudí. Svojím fanúšikom oznámila, že druhého januára ide na dovolenku, no žiadne fotografie ani príbehy neuvidia. Na dlhší čas sa vzdáva Instagramu.  

Prečítajte si tiež:
Dieťa bolo tehotné s vlastným dvojčaťom: K vzácnemu javu dochádza raz za milión pôrodov

https://www.instagram.com/p/B6qU7XynTUE/

Informáciu poprela

Jej pauza však nevydržala dlho, pretože viaceré redakcie dostali tip, že skutočný dôvod, prečo chce obmedziť sociálne siete je vraj jej tehotenstvo. Informácia zrejme zaskočila aj Zuzanu Plačkovú, preto sa rozhodla, že svoje mlčanie predsa len preruší a situáciu sa pokúsi vysvetliť. 

,,Dnes som sa dozvedela, že som tehotná… vraj… podľa Topiek. V zdravom tele zdravý duch a žiadne dieťa,” s úsmevom objasnila na videu, ktoré zároveň prelomilo jej niekoľko dňové instagramové mlčanie.

https://www.instagram.com/p/B6stIfHnD-J/

Zuzana Plačková teda adresovala jasný odkaz všetkým fanúšikom, ale aj neprajníkom a to priamo z fitnes centra. Milovníčka cestovania a luxusu síce nedávno priznala, že ju mamičkovské povinnosti lákajú, no rada by oslávila svoje tridsiate narodeniny vo veľkom štýle. Nuž, či sú chýry o jej údajnom tehotenstve pravdivé alebo nie sa presvedčíme už o pár mesiacov. 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií