fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovná šokuje: S manželom nezdieľa spáľňu pre tento dôvod

Máte tip? napíšte nám mailom

Vzťah kráľovnej Alžbety a princa Philipa je považovaný za jeden z najsilnejších v kráľovskej histórií, no pravdou je, že tento pár nezdieľa jednu posteľ už roky. 

Sú spolu úctyhodný čas

Kráľovský pár oslávil 20. novembra tohto roku neuveriteľné 72. výročie ich svadby, ktorá sa konala v roku 1947. Zotrvať v takom dlhoročnom vzťahu chce naozaj dávku lásky, rešpektu a vytrvalosti, avšak nie je všetko také ideálne, ako sa zdá. Nedávno kráľovná Alžbeta prekvapila svojím vyjadrením, že s princom Philipom nezdieľajú spoločnú posteľ už nejaký ten čas. 

Situáciu objasnila Philipova rodina

Krátko po svadbe sa mladý kráľovský pár presťahoval do Clarence House, v ktorom mali prepychovú spáľnu spoločnú. Dom bol hneď vedľa St. James’s Palace v londýnskej časti Westminister, v ktorom kedysi bývala matka Alžbety ll.

K oddelným spálňam sa vyjadrila Pamela Hicks, sesternica princa Philipa:

„V Anglicku mala vyššia trieda vždy oddelené spálne, je to normálne. Nechcete sa nechať vyrušovať chrápaním. Naopak však, ak máte chuť a náladu, tak nikto nepovedal, že si k svojmu partnerovi nemôžete priľahnúť.” poznamenala.

Starší členovia rodiny nevedeli, čo je vhodné

Oborníci na kráľovskú rodinu tvrdia, že starší členovia rodiny neboli dostatočne zbehlí v tom, kedy je vhodné ukazovať náklonnosť a či vôbec je. Romantické dotyky a gestá považovali vhodné len pri pochmúrnych udalostiach. Sú veľmi konzervatívni, tak boli vychovávaní. Naopak mladí princovia, Harry a William, už nepatria ku konzervatívcom. Náklonnosť ku svojim partnerkám sa neštítia prejaviť aj na verejnosti, tobôž v súkromní. Boli vychovávaní inak ako staršia generácia. Dôležité je však dodať, že kráľovská rodina nemá žiadne striktné pravidlá, ktoré by sa týkali prejavovania náklonnosti alebo bozkávania sa na verejnosti. Všetko je len na osobnom úsudku.

Prečítajte si tiež:
Ruský kňaz vylieval na ľudí svätenú vodu priamo z lietadla: Neuveríte prečo!

Harry a Meghan prejavujú náklonnosť viac

Isté rozdiely si však môžeme všimnúť aj medzi mladšími pármi. Meghan a Harry si prejavujú na verejnosti náklonnosť viac ako William A Kate. Stále sa držia za ruky a občas ich možno vidieť i bozkávať sa. Naopak Williama a Kate nemožno vidieť držať sa za ruku tak často a jediný ich verejný bozk bol v deň ich svadby. 

Kráľovná šokuje: Toto je pravý dôvod toho, prečo s princom
Zdroj: exepress.uk
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií