fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovská katastrofa: Kate Middleton ukázala, čo nemala

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton s úsmevom zvládla zabrániť katastrofe, ktorú takmer zachytili novinári. Silný vietor podfúkol jej sukňu a verejnosti sa naskytol nezvyčajný pohľad.

V utorok 28. januára 2020 navštívila Kate Middleton detskú nemocnicu Evelina v Londýne, kde sa zúčastnila tvorivého workshopu v spolupráci s Národnou galériou portrétov. Hneď ako však vystúpila z vozidla, ju čakalo nepríjemné prekvapenie. Pred zrakmi novinárov musela manželka princa Williama zabraňovať malej katastrofe, ktorá takmer odhalila to, čo smie vidieť len princ William.

Žiarivá Kate Middleton

Kate Middleton mala na sebe model z dielne Dolce & Gabbana. Tento kúsok však nebol nový. Vojvodkyňa z Cambridge ho má v šantíku už dlhšie a oblečený ho mala už na niekoľkých oficiálnych stretnutiach. Hneď potom, ako manželka princa WIlliama vystúpila z auta pred detskou nemocnicou, ju prekvapilo počasie. Vietor podfúkol sukňu vojvodkyne z Cambridge a tá sa ju snažila zachytiť skôr, než fotografi zachytia to, čo má pod ňou.

Kate Middleton
Zdroj: Instagram

Ako zvyčajne, Kate Middleton zvládla aj túto situáciu bravúrne a s úsmevom. Sukňu aj rozfúkané vlasy si okamžite upravila. Pred nemocnicou ju privítala malá pacientka a spoločne pokračovali na priravený workshop, na ktorom sa Kate stretla s rodinami pacientov, ako aj zamestnancami nemocnice.

Prečítajte si tiež:
Meghan má dokonalého muža: Harry bránil homosexuálneho vojaka

Deti na prvom mieste

Kate Middleton je od začiatku roka 2020 zaneprázdnená. Okrem toho, že je matkou 3 kráľovských detí, princa Georga (6 rokov), Charlotte (4 roky) a Louisa (1 rok), sprevádza svojho manželka na oficiálnych podujatiach. Po tom, ako podporila princa Williama na prvej tohtoročnej recepcii, odcestovala vojvodkyňa z Cambridge na expresne rýchlu pracovnú cestu. Počas nej podporila projekt zameraný na detské duševné zdravie a vývin. Vojvodkyňa z Cambridge sa stala kráľovskou hovorkyňou nového národného prieskumu s názvom 5 veľkých otázok o deťoch do 5 rokov. Tento projekt pozostáva z piatich otázok, ktoré sa budú Britov počas mesiaca pýtať prostredníctvom dotazníka na internetovej stránke 5bigquestions.org.uk.V pondelok večer sa spoločne s manželom, princom Williamom, zúčastnili slávnosti pri príležitosti 75. výročia oslobodenia tábora Auschwitz v Central Hall Westminster.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií