fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovské tajomstvo odhalené! Tieto tajné signály vysiela kráľovná Alžbeta nosením kabelky

Máte tip? napíšte nám mailom

Vidieť kabelku po boku ženy, nie je žiadna prevratná vec. V rukách anglickej kráľovnej Alžbety však kabelka dostáva nový význam. Stáva sa “vysielačkou”, prostredníctvom ktorej komunikuje jej veličenstvo s druhými.

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo nosí so sebou kráľovná Alžbeta na verejnosti vždy kabelku? Dôvodom nie je iba jej praktické využitie, ale ide o veľké kráľovské tajomstvo. Prostredníctvom kabelky totiž vysiela kráľovná nasledujúce signály:

Ak jej veličenstvo položí počas večere kabelku na stôl, ide o signál, že počas nasledujúcim piatich minút udalosť skončí. V prípade, že položí kabelku na zem, znamená to, že konverzácia s danou osobou ju už nebaví a urýchlene žiada o “vyslobodenie”.

kralovske-tajomstvo-kabelka

Existuje ešte mnoho tajných signálov, avšak, na teraz si musíme vystačiť s týmito dvomi. Predsa len, nie všetko sa môže verejnosť dozvedieť.

Pravdou však ostáva, že anglická kráľovná používa kabelku aj na bežné nosenie a našli by ste v nej zrkadlo, rúž, okuliare na čítanie a niekoľko mincí.

Na čo používate kabelku vy? Tiež máte nejaké tajné dohodnuté signály?

Zdroj: brightside.me

Prečítajte si tiež:
Milujúci priateľ pripravuje pre svojho priateľa každé ráno krásne a symetrické raňajky
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií