fbpx
Nehorázna krutosť! Ulovil morskú korytnačku a jazdil na nej po palube (VIDEO)

Nehorázna krutosť! Ulovil morskú korytnačku a jazdil na nej po palube (VIDEO)

Zdá sa, že ľudská krutosť nepozná hranice. Dôkazom toho je i video, ktoré zachytáva, ako bezcitný rybár jazdí na bezbrannej korytnačke.

Na Instagrame sa objavilo video, ktoré pohorší azda každého normálne zmýšľajúceho človeka. Zábery totiž zachytávajú rybára, pravdepodobne z Číny, ktorý sa snaží jazdiť na morskej korytnačke. Bezcitný muž celou svojou váhou sadol na jej pancier a nechal zviera, aby sa spolu s ním pohybovala len pomocou svojich plutiev. Tým sa však týranie zďaleka nekončilo. Po krutej jazde chytil rybár zviera za zadné plutvy a ťahal po palube.

Šokujúce však je aj to, že ostatní rybári, ktorí sa nachádzali na lodi sa len prizerali a voči neľudskému správaniu nezakročili. Video sa dostalo i k miestnym úradom, ktoré požadujú pre tyrana trest.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Aj keby lietadlo padalo, s týmto stewardom by vám to nevadilo!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.