fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kto je obľúbeným členom kráľovskej rodiny? Pomôcka – nie je to Meghan Markle!

Boj o najobľúbenejšieho člena kráľovskej rodiny zúri na sociálnych sieťach. Fanúšikovia Meghan Markle veria, že je číslo jedna. Nie je.

Máte tip? napíšte nám mailom

Médiá sa intenzívne zameriavajú na „jednoduchého“ Harryho a jeho „americkú princeznú“, ale ani jeden z nich nie je najpopulárnejším členom kráľovskej rodiny.

Rebríček možno pre Vás nebude žiadnym prekvapením, ale fanúšikom Meghan a Harryho sa výsledky nemusia páčiť!

Argument o tom, ktorý člen kráľovskej rodiny je v Británii obľúbený, sa už dlho šíri na sociálnych sieťach. Zatiaľ čo fanúšikovia Meghan Markle uctievajú pôdu, po ktorej chodí, myslím si, že sa všetci zhodneme na tom, že Briti majú vo svojom srdci pre kráľovnú Alžbetu osobitné miesto.

Nemalo by byť žiadnym prekvapením, že tak dlho vládnuci panovník sedí na vrchu zoznamu najobľúbenejších kráľov.

Päť najobľúbenejších členov britskej kráľovskej rodiny

1. Kráľovná Alžbeta

Toto asi neprekvapí nikoho. Kráľovná Alžbeta je veľmi populárnym panovníkom a dodnes vo Veľke Británii dokáže fascinovať kráľovských rodinných nadšencov.

2. Princ William

Budúci kráľ bol vždy obľúbený, najmä u dám! Získal si srdcia nás všetkých už keď bol mladý muž, ktorý sa musel vysporiadať s tragickou smrťou svojej matky, princeznej Diany. Odvtedy sa z neho stal muž, ktorý je len krok od toho stať sa budúcim kráľom.

Prečítajte si tiež:
Kate a William: Tajomstvá opatrovateľky vo výchove ich detí

Británia je v bezpečí s princom Williamom!

3. Kate Middleton

Toto je časť, v ktorej fanúšikovia Meghan Markle kolektívne strácajú myseľ a začínajú volať každého rasista. Prieskumy verejnej mienky YouGov sú však dosť spoľahlivé a nerasistické a faktom je, že Kate je na tomto zozname populárnych kráľovských jednotiek číslo tri.

Trvalo jej nejaký čas, kým sa dostala do tejto role. Nie je ľahké dostať sa do centra pozornosti člena britskej kráľovskej rodiny. Na rozdiel od niekoho iného, koho poznáme, nepoddala sa tlaku. Zosilnela a vytrvala, s vedomím, že keď ju Briti spoznajú, zaľúbia sa do nej.

Ostala silná a odvtedy je obrazom milosti a elegancie. Perfektný partner pre budúceho kráľa.

4. Princ Harry

Mladší brat budúceho kráľa, princa Williama. Princ Harry bol nanešťastie vždy mierne zatienený svojim starším bratom. V posledných rokoch sa však dostal do povedomia aj on.

Jeho manželstvo s Meghan Markle však spôsobilo, že Harry odišiel od svojej rodiny a priateľov a presťahoval sa do Kanady.

5. Princ Filip

Manžel kráľovnej Alžbety. Princ, známy svojimi zemskými spôsobmi, je už mnoho rokov populárnou kráľovskou osobnosťou aj napriek svojim prešľapom a záľubou v urážlivých vtipoch.

Prečítajte si tiež:
Ďalšia rana pre kráľovnú Alžbetu II.: Druhý rozvod počas týždňa

Jeho zdravie v posledne dobe nie je práve najlepšie a keď Princ Harry a Meghan Markle nepriniesli svojho vnuka Archieho do Veľkej Británie počas svojej poslednej návštevy, veľmi sa nahneval.

Kde je Meghan Markle na tomto zozname?

K zdeseniu jej fanúšikov, je Meghan Markle na 8. mieste v zozname najobľúbenejších kráľovských osobností v Británii. Niektorých jej fanúšikov to môže šokovať, ale nezabudnite, že toto nie je indikátorom jej slávy. Na takom zozname by bola na šiestom mieste.

Pravdou však je, že Meghan Markle nie je ani až tak populárna. Ona aj jej manžel zaostávajú za popularitou princa Williama a Kate Middletonovej. Zdá sa, že ani Meghan, ani Harry nebudú v U.K. nikomu chýbať.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Ccn.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií