fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ktoré slovenské festivaly sa oplatí v lete 2018 navštíviť?

Máte tip? napíšte nám mailom

Leto sa nezadržateľne blíži. Dva mesiace plné zážitkov s najbližšími priateľmi, plno zábavy a fotiek. Čo však s voľnými víkendami? Aj tento rok sa na našom území bude konať množstvo slovesnkých festivalov, spomedzi ktorých si nájdete minimálne jeden, ktorý vám bude vyhovovať.

TOPFEST

Prvým a najznámejším festivalom je jednoznačne Topfest, ktorý sa bude konať aj tento rok v termíne od 29.-30. júna v Zelenej Vode pri Novom Meste nad Váhom. Zoznam účastníkov je tento rok skutočne lákavý, veď kto by si nevypočul Inekafe, Horkýže Slíže alebo Tublatanku? Okrem domácich interpretov sa na festivale predstavia aj zahraniční – Kabát, Amaranthe a iní.

zdroj: instagram/topfest

CENA PERMANENTKY :

40 € do 28.06. 2018

45 € na mieste

JEDNODŇOVÁ VSTUPENKA :

25 € do 28.6.2018

30 € na mieste

VIP VSTUPENKA: 150 €

 

PROGRAM

 

HIP HOP žije

Dobrú správu máme aj pre milovníkov rapu a hip-hopu, pretože obľúbený festival Hip Hop žije sa uskutoční opäť. Po minuloročnom úspechu sa v termíne od 29.6. do 1.7. uskutoční na bratislavských Zlatých Pieskoch jedná z najväčších párty leta. Hoci line up zatiaľ zverejnený nie je, vieme, že medzi interpretmi, ktorí sa na pódiu predstavia budú napríklad mená ako DJ Wich, Otis alebo Delik. Spomedzi domácich rapperov nemôžeme zabudnúť na starú klasiku v podaní Kontrafaktu, Pil C, Majka Spirita alebo Kaliho. Na festivale nebude chýbať ani obľúbený Ektor, alebo dokonca Rick Ross! Čo poviete, aké mená budú ďalšie? Konať sa bude aj Hip Hop žije Domaša, a to 3. augusta 2018.

Prečítajte si tiež:
Slovenské úchylky, ktoré nás bavia: TOTO je vašich 10 najväčších bizarností!

zdroj: instagram/hiphopzije

CENA PERMANENTKY :

12,90 €

VIP VSTUPENKA:

33 €

Program:

 

POHODA

Od 5.-7.7 2018 sa letisko v Trenčíne premení na ďalšiu veľkú párty. Dámy a páni, festival Pohoda pokračuje. Hoci vás lístok bude stáť presne 99€, investícia sa oplatí najmä kvôli menám ako The Chemical Brothers, Little Dragon alebo Aurora. Aj na tomto festivale sa zúčastní mnoho Slovákov, napríklad Jana Kirschner, obľúbení Medial Banana, skupina Polemic alebo folková skupina Textilanka.

 

zdroj: instagram.com/pohodafestival

CENA PERMANENTKY :

Predpredaj 99 €

Na mieste 109 €

PROGRAM

viac na:  www.pohodafestival.sk/sk/artists

Sundance Open Air Festival

Samozrejme, že tu máme niečo aj pre východniarov! V amfíku na Zemplínskej Šírave sa 20.-21.júla uskutoční Sundance Open Air Festival. Interpreti zatiaľ nie sú známi, no tešiť sa môžete na party loď, 2 pódiá a CHILL OUT zónu.

www.facebook.com/pg/SunDanceParty/

CENA PERMANENTKY :

11,99 €

VIP VSTUPENKA:

19,99 €

 

GRAPE

 

Jedným z najpopulárnejších festivalov je aj Grape, ktorý sa bude konať opäť na letisku v Piešťanoch 10.-11. augusta. Tešiť sa môžete na Kodaline, Astroid Boys, Lamb alebo Chiki-Liki Tu A.

Prečítajte si tiež:
Prekonajte seba a svoju hanblivosť: 7 tipov, ako konečne vyraziť do fitka

zdroj:instagram.com/grape_festival

CENA PERMANENTKY :

59 € do 10.8.2018

JEDNODŇOVÁ VSTUPENKA :

49 €

PROGRAM

 

Viac na: http://www.grapefestival.sk/line-up

UPRISING

Čo by to bolo za leto, keby sme na Slovensku nemali Uprising, no nie? 24.-25. augusta sa na Zlatých Pieskoch stretnú milovníci reggae, ktorí si prídu vypočuť Benny Page, Inner Circle alebo Mad Professor.

 

zdroj:instagram.com/uprising_festival

CENA PERMANENTKY :

50-60 €

VIP VSTUPENKA:

120 €

Program:

 

viac na: https://www.uprising.sk/program/location

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií