fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ktoré z týchto dverí vás desia najviac? Podľa vášho výberu vám povieme, akým ste človekom

Máte tip? napíšte nám mailom

Ďalším testom v našom magazíne sú opäť dvere. Tí, ktorí sa radi testujú v našich článkoch sa o sebe dozvedeli už niekoľko (ne)milých informácií.

V dnešnom teste, ako sme už uviedli, zložený opäť z niekoľkých dverí, budeš vyberať tie najdesivejšie. Ktoré z nižšie uvedených ťa najviac vystrašia a zaručene by si do nich nevstúpil? Výber o tebe dokáže prezradiť viac, než si myslíš.

KTORÉ Z DVERÍ VÁS DESIA NAJVIAC?

house

Pokračovanie na ďalšej strane

#1 Bystrosť a analýza

Si racionálny a analytický človek. Duchovné hľadanie ťa priveľmi neosloví. Všetko si potrebuješ racionálne zdôvodniť. Tapety na stenách prekrývajú tvoje emócie. Dôležité sú pre teba fakty. Avšak ak skúsiš aspoň občas počúvať svoju intuíciu, rozšíriš tým svoje obzory.

#2 Slobodný duch

Pravdepodobne pre teba nie je nič dôležitejšie, ako vnútorná sloboda. Nepotrebuješ hranice, rád objavuješ niečo nové. Stereotypná práca v kancelárii? To nie je nič pre teba! Radšej si zvolíš voľné remeslo, pri ktorom budeš sám pánom svojho času. Nebojíš sa ničoho. Naopak, úprimne sa raduješ zo zmien, ktoré nastanú v tvojom živote.

Prečítajte si tiež:
Rozhryznutá kamera a kelímky. Podaril sa Matúšovi jeho PRANK? Čo na to Explo?

#3 Chlad a neprístupnosť

Chrániš sa. Málokoho si pustíš do svojho vnútra. Si neprístupný a chladný ako jaskyňa, ktorá je na obrázku. City a emócie? Vôbec im nechápeš. Sú od teba na míle vzdialené. V skutočnosti sa však ochudobňuješ o podstatnú zložku vášho života.

Pokračovanie na ďalšej strane.

#4 Pomoc a lojalita

Viac sa zaujímaš o druhých, než o seba. Pravdepodobne sa na teba ľudia často obracajú s prosbou o pomoc. Ty však nemáš to srdce ich odmietnuť. Je to úctyhodné, no dávaj si pozor, aby si neprekročil svoje vlastné hranice. Veď nie nadarmo sa vraví, že byť dobrý, neznamená byť hlúpy.

#5 Emočná inteligencia

Ak si si vybrali tento tunel, pravdepodobne dokážeš držať na uzde svoje emócie. Vieš, aké dôležité sú pre život, no nepreháňaš to s ich prejavmi. Voda však poukazuje na podvedomé strachy, ktorých máš v sebe viac než dosť. Skús sa naučiť relaxovať, uvoľniť, alebo aspoň vybehnúť na prechádzku do lesa. Strach je v skutočnosti len jedna veľká prázdna bublina.

#6 Nepokoj a kreativita

Oslovila ťa najviac možnosť číslo 6? Tak vedz, že si ju vyberie len málokto. Hlavou si v oblakoch a nohy máš zriedkakedy na zemi. Drieme v tebe umelec. Keď ťa „kopne“ múza, všetko ide bokom. Si tvorivý, no v osobnom živote si dosť komplikovaným parterom.

Prečítajte si tiež:
Zábavné polohy pri spaní, ktoré môžu nastať s dieťaťom v posteli

Zdroj: psych2go

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií