fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ktorému smartfónu nerobí problém prijať hovor v zamrznutom jazere? Model ťa prekvapí!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie je to tak dávno, čo sme videli jeden z niekoľkých podarených testov v čínskych krajinách. Kupujúci sa rozhodol otestovať Huawei Mate 10 Pro v mrazničke. Smartfón vydržal -24 °C celé 4 hodiny a stále bol schopný prehrávania videa. Takýto bláznivý test sa zopakoval.

Smartfón vydržal -24°C počas 4 hodín
Smartfón vydržal -24°C počas 4 hodín

Telefón nechali tentokrát zamrznúť v ľadovom jazere. Na prekvapenie po niekoľkých hodinách bol schopný prijímania hovorov. Znie to neuveriteľne, ale je to naozaj tak. Huawei Mate 10 Pro je vybavený krytím IP67 a prachu-vzdorným telom. Otázkou zostáva stále test pádu z výšky troch poschodí. Možno sa dočkáme dňa, kedy sa niekto rozhodne vykonať aj takúto skúšku.

huawei_jazero_clanok02

Tento test mal poukázať na ochranu smartfónov spoločnosti Apple, ktoré disponujú ochranou proti nízkym teplotám a nie je vylúčené, že sa môžu vypnúť. Podľa informácii Huawei, by mala ich vlajková loď bez problémov fungovať v teplotách od 0 do 35°C. Na základe testov teda vidíme nielen excelentnú odolnosť voči vode, ale aj voči mrazu.

Zdroj: gizmochina.commobile.zol.com.cn

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií