fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kulturisti, ruky preč od steroidov! Pozrite, ako dopadli tí, ktorí im podľahli!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kulturistika, alebo ak chceš bodybuilding, je športová disciplína, v ktorej ide o estetizáciu tela pomocou špeciálnych cvikov. Nejde len o šport, ale dá sa povedať, že je to životný štýl, ktorému prepadá značne množstvo ľudí. Pre mnohých z nich je najväčšou inšpiráciu Arnold Schwarzenegger. Vrámci kulturistiky sa konajú rôzne amatérske i profesionálne súťaže, na ktorých kulturisti a kulturistky predvádzajú svoje vyrysované telá.

Problém však nastáva, ak si chcú kulturisti k perfektne vypracovanému telu pomôcť anabolickými steroidmi, ktoré sú v športoch jednak ilegálne a najmä sú zdraviu škodlivé. Tieto fakty však mnohí prehliadajú a užívajú ich. Niektorí na užívanie týchto steroidov nepekne doplatili a slúžia ako odstrašujúci príklad pre ostatných.

Pozri si preto video, kde kulturistom doslova explodovali svaly, či mali iné problémy a uznaj, že ti to za to rozhodne nestojí!

Zdroj: ocko.tvWikipedia

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií