Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kúpalisko Mičurin pre haváriu na potrubí mešká s otvorením, na odstránení problémov sa intenzívne pracuje

V prevádzke sú mestskú kúpaliská Rosnička, Tehelné pole, Zlaté piesky, Krasňany, Rača, Lamač a Delfín.

2.7.2024 (SITA.sk) – Termín otvorenia kúpaliska Mičurin v bratislavskom Starom Meste sa pre technické problémy posúva. Informuje o tom Správa telovýchovných a rekreačných zariadení (STaRZ) hlavného mesta SR Bratislavy.

„Napriek tomu, že sme získali súhlasné stanovisko Regionálneho úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ), otvorenie kúpaliska sa mierne posúva,“ uvádzajú na sociálnej sieti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

„Pri záverečných kontrolách sa prejavil investičný dlh v podobe havárie na bazénovom potrubí,“ vysvetľuje StaRZ vzniknutú situáciu. Ako dodáva, na odstránením problému intenzívne pracujú, termín otvorenia kúpaliska však budú musieť o niekoľko dní posunúť.

Po oprave potrubia a pred otvorením opäť vykonajú všetky potrebné testy. V prevádzke sú mestskú kúpaliská Rosnička, Tehelné pole, Zlaté piesky, Krasňany, Rača, Lamač a Delfín.

Viac k témam: Kúpalisko, mestské kúpalisko, Mičurin
Zdroj: SITA.sk – Kúpalisko Mičurin pre haváriu na potrubí mešká s otvorením, na odstránení problémov sa intenzívne pracuje © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií