fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kvôli krkavčej matke, ktorá si užívala s milencom, zomrelo dieťa

Máte tip? napíšte nám mailom

Priority mladej Ukrajinky boli zrejme inšie než majú ostatné matky …

Len dvadsaťročnú Vladislavu Podčapko z ukrajinského Kyjeva možno označiť za skutočnú krkavčiu matku. Pokojne totiž nechala svoje malé deti samé doma a odišla si na 9 dní užívať s milencom. V tom čase ju vraj vôbec nenapadlo, že 3-ročné dievčatko a 2-ročný chlapček sa o seba nedokážu postarať. Malý chlapček bol objavený už mŕtvy, ležiac na podlahe. Jeho sestrička ležala vedľa nevládneho tela a sama bola na pokraji smrti. Previezli ju však do nemocnice a tam sa ju podarilo lekárom zachrániť.

Mŕtvola Daniila bola podrobená pitve, ktorá dokázala, že zomrel po šiestich dňoch a jeho smrť bola sprevádzaná veľkou bolesťou. Dcéra jej Vladislave okamžite odobratá úradmi a matka bola zatknutá. Pri výsluchu sa však bránila, že netušila, žeby jej deti mohli zomrieť. Vyšetrovateľov však tieto výhovorky nezaujímali a neodmäkčil ich ani fakt, že mladá Ukrajinka je opäť tehotná. Žene za jej nerozvážne správanie hrozí až o rokov väzenia.

 

Zdroj: alo.rs

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií