fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

8 tipov na lacné vianočné darčeky, ktoré vykúzlia radosť

Zdá sa vám nemožné nakúpiť darčeky pre rodinu, partnera či partnerku, blízkych kamarátov a neminúť pri tom celú výplatu? Prinášame zoznam maličkostí, ktoré sa dajú kúpiť lacno a ešte sa pri výbere aj zabavíte. 

Vianočná horúčka už dávno odštartovala. Nákupné centrá sa hemžia ľuďmi, ktorí horlivo nakupujú darčeky, niektorí už od septembra. Čo ale spraviť ak chcete obdarovať svojich blízkych, no nemôžete si dovoliť minúť celú výplatu len na vianočné nákupy?

Vytvorili sme zoznam lacných vianočných darčekov, ktoré nie sú síce luxusné, ale určite vašich blízkych potešia. Plus, vaša peňaženka sa vám poďakuje tiež. 

  • Manikúra na cesty v dizajnovom obale
lacné vianočné darčeky
Nikdy neviete, kedy vy alebo vaša priateľka využijete manikúrovú sadu. Zdroj: eshop.albi.sk

Môže sa to zdať ako klišé darček. Možno sa dokonca pýtate samých seba, že kto by sa už len takémuto darčeku potešil. Neuveríte, tiež som nikdy nechápala ako sa niekto môže radovať z manikúrovej sady na cesty. Až dovtedy, dokým som ju sama nepotrebovala. Nie je nič horšie ako keď sa vám počas cestovania zlomí necht. Taktiež, nikdy neviete kedy budete potrebovať nožničky. Aj keď len manikúrové. 

  •  Diár
lacné vianočné darčeky
Diáre sú vhodným darčekom pre každú business ženu, ktorá má rada veci po poriadku. Zdroj: pexels.com

V súčastnosti existuje veľké množstvo diárov. Majú rôzne povrchy, dizajn, sú kreslené, s políčkami na kreslenie, s motivačnými citátmi a mnoho ďalším. Je len na vás, ktorý zo širokej ponuky vyberie. Poteší sa mu každá biznis žena, ktorá je stále old-school a namiesto zapisovania poznámok do telefónu využije radšej starý spôsob ručného písania. Plusom je, že diár bude mať dotyčná stále pri sebe, takže si vždy spomenie na to, od koho ho dostala.

  • Sada na poker 
lacné vianočné darčeky
Doprajte svojmu partnerovi relax pri partičke pokru. Zdroj: pexels.com

Aj keď nie je profesionálna, poteší každého milovníka pokru. Je plne vybavená a človek sa s ňou môže cítiť ako v naozajstnom kasíne. Doprajte svojej polovičke oddych s priateľmi pri pivku a partičke pokru.

  • Hrejivé plyšové zvieratká
lacné vianočné darčeky
Z plyšových hrejivých zvieratiek sa razom stanú vaši dobrí spoločníci. Zdroj: pexels.com

Manipulovanie s nimi je veľmi jednoduché. Stačí ich vložiť do mikrovlnky kde sa nahrejú a stanú sa z nich milí spoločníci na dlhé, zimné večery.

  • Boxerky s vtipnou potlačou 
lacné vianočné darčeky
Pri výbere boxeriek s vtipnou potlačou môžete zažiť kopec zábavy. Zdroj: eshop.albi.sk

Boxeriek nikdy nie je dosť, a preto nezabúdajte na pohodlie svojich partnerov. Vtipný nápis či motív na boxerkách pobaví nie len vás, ale aj jeho. Čím viac uletené, tým lepšie. Buďte kreatívna.

  • Ľanové vankúše
lacné vianočné darčeky
Vankúše s potlačou dokážu jednoducho rozžiariť vašu spálňu. Zdroj: pexels.com

Ľanové vankúše sú vyrobené z príjemného materiálu. Spočiatku nenápadný vankúš vám dokáže rozžiariť celú izbu a navyše, sú veľmi milé a pohodlné.

  • Spoločenská hra 
lacné vianočné darčeky
Spoločenská hra bude mať využitie stále a nikdy neomrzí. Zdroj: pexels.com

Dobrá spoločenská hra nikdy nie je zlá. Vianočný darček takéhoto typu vie byť náramná zábavá. Všetci sa počas hry pohádajú, pretože v hre brata nepoznáš, no nakoniec sa aj tak udobria. Hry ako Aktivity, Monopoly, Človeče Napij se, si nájdu svoje využitie počas chát, osláv a iných kultúrnych vyžití.

Zdroj: eshop.albi.sk

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií