fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lámač ženských sŕdc sa vráti pred Valentínom

Máte tip? napíšte nám mailom

Kniha pobláznila hlavy všetkých žien (aj niektorých mužov). Filmové spracovanie sa dočkalo podobného úspechu. A zanedlho bude tento fešák opäť v kinách! Viete, o čom hovoríme?


Máme na mysli ságu „50 odtieňov“. Veľký úspech dosiahli aj knihy, no nie každému sa ich chcelo čítať (sú rozsiahle), čiže sfilmovanie prvej časti „50 odtieňov sivej“ sa tešilo väčšiemu úspechu. Teraz prichádza do kín sfilmovaná aj druhá časť „50 odtieňov temnoty“. Herecké obsadenie filmu ostáva rovnaké ako v prvej časti – hlavnú mužskú úlohu si zopakuje Jamie Dornan a ženskú úlohu Dakota Johnson.

Dej filmu sa zameriava na vzťah Greya a jeho vyvolenej Anastasie, ktorú túži dostať späť. S novými pravidlami: Tentokrát bude ich vzťah absolútne bez pravidiel!

Jednou zo zaujímavostí filmu je to, že sa kreatívny tím rozhodol vypočuť špeciálnu žiadosť diváčok. Zistili totiž, že herec Jamie Dornan (filmový Christian Grey) sa viac páčil v scénach, kde bol neoholený, preto teraz bude v celom filme neoholený. Ďalšou zaujímavosťou je, že vo filme môžete vidieť napr. aj speváčku Ritu Oru alebo Tylera Hoechlina (seriálový Superman).

Prečítajte si tiež:
TOP filmy, natočené podľa skutočnej udalosti (2. časť)

Trailer na pripravovaný film 50 odtieňov temnoty (Fifty shades darker) si môžete pozrieť práve teraz:

Film bude mať premiéru v kinách tesne pred Valentínom – 9.2.2017. Tešíte sa na pokračovanie filmu?

Zdroj:csfd.cz

Zdroj titulného obrázka: img.joj.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií