Láska jedného dňa vstúpi aj do tvojho života

Láska jedného dňa vstúpi aj do tvojho života

,,Vstať ráno s dáv­kou ra­dosti nie je ne­vy­hnut­nos­ťou, je to ukážka skve­lej od­vahy.” Jedného dňa sa zobudíš a tvoj život bude iný. Lepší. Krajší. Plný radosti. Šťastia. Pokoja. Budeš žiariť a okolie sa nebude stačiť čudovať, kde sa to v tebe berie. Túžime po tom všetky. Nádherná predstava.

Nič nie je krajšie ako veriť v šťastie. Veriť v krajšie rána. Veriť v muža svojho srdca. Veriť v obetu a nekonečnú lásku, ktorá bude každý deň rásť. Veriť v ,,áno” na celý život. Či si to uvedomuješ alebo nie, celý život je o viere a hľadaní. Ak človek neverí, nemá nádej, ak neprosí, nedostane, ak nehľadá, nenájde.

Zdroj: Pexels.com

Hovoríš, že nikoho nepotrebuješ a najlepšie ti je samej? Tak potom nevieš, čo je to skutočne milovať. Nič nie je krajšie ako ľudské teplo, objatie plné lásky, vášnivé bozky a zamilované pohľady. Každá túžime po niečom inom, ale byť milovaná a milovať, po tom túžime všetky.

Mať vedľa seba niekoho, kto ťa miluje viac než seba a dal by ti všetko na svete, len aby si bola šťastná, pretože tvoje šťastie je jeho šťastím, je to najlepšie, čo poznám. Jedine spolu zvládnete všetko.

Už to nie si iba ty, sebestačná žena, ktorá má všetko pod kontrolou. Jedine spolu ste lepšími ľuďmi a nositeľmi svetla, ktoré tento svet tak veľmi potrebuje.

Nebuď rozsievačom nelásky. Rozsievaj radosť, šťastie a pokoj.

Zdroj: Pexels.com

Na tento pocit som čakala celý život. A ty naň čakáš určite tiež. Ver, že príde. Príde, keď naň budeš najmenej pripravená a zároveň ho budeš najviac potrebovať. Príde. V ten najsprávnejší čas. Ver a dostaneš viac, než o čo si prosila. Zaslúžiš si dobrého muža.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ako vyzerá láska, keď si konečne so správnou osobou? Takúto odpoveď by ti "neponúkol" žiadny romantický film

Foto: https://www.pexels.com/photo/woman-holding-man-s-hand-during-day-773124/https://www.pexels.com/photo/photo-of-person-holding-bouquet-of-red-carnations-894753/, https://www.pexels.com/photo/tilt-shift-lens-photography-of-man-hugging-woman-1196274/

Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Prezývajú ma Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.