fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kontroverzný dokument Leaving Neverland možno zmení váš pohľad na Michaela Jacksona, kráľ popu mal zneužívať deti

Leaving Neverland rozdeľuje aj Jacksonovu rodinu. Kontroverzný dokument o Michaelovi Jacksonovi má dohru, píše americký magazín Rolling Stone.

Rodina žaluje HBO o 100 miliónov dolárov (88 miliónov eur). Snímka údajne porušuje zmluvu HBO s organizátormi Jacksonových koncertov. Kráľ popu zomrel v roku 2009 vo veku 50 rokov.

4-hodinový dokumentárny film o vzťahu medzi Michaelom Jacksonom a dvoma mladými chlapcami (Wade Robson a James Safechuck) v Neverlande si môžu diváci pozrieť na HBO GO. Leaving Neverland bol s veľkým úspechom v premietnutý v januári na americkom festivale Sundance, HBO ho vysielalo 3. a 4. marca v dvoch dieloch. 

Právnici Jaksonovej rodiny už vydali aj tlačovú správu, v ktorej dokument odsúdili.

Janet Jackson dokonca vyčítajú, že sa nepostavila na obranu brata. Tú však čoskoro uvedú v newyorskom Barclays Center do rockenrollovej siene slávy, preto zrejme neriskuje a nespája hudobnú kariéru s rodinou, uvádza britský denník The Sun.

Výsledok? Svet je šokovaný, fanúšikovia sú pobúrení a rádia Jacksona prestávajú hrať. 

Zdroj titulnej foto: Zdroj: HBO / Leaving Neverland

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií