fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Legendárna kapela Bon Jovi a ich novinky!

Máte tip? napíšte nám mailom

Bon Jovi je hard rocková skupina z New Jersey, ktorú bližšie azda ani netreba špecifikovať. Ich hudba sa dostala medzi miliónov ľudí po celom svete. Počas 30-ročného pôsobenia má kapela na svojom konte 142 miliónov predaných nosičov, z toho viac ako 36 mil. v USA.

Táto formácia má na konte za celé svoje pôsobenie už 12 štúdiových albumov. Tento rok vydáva ďalší. 12. augusta tohto roka vydali svoj pilotný singel “This House Is Not For Sale”, ku ktorému hneď natočili aj videoklip. Song je fresh, nechýbajú typické gitary pre sound tejto kapely a taktiež veľmi dobre znejúci spev frontmana Jon Bon Joviho, ktorý dáva pesničke kvalitný letný nádych. Text pesničky rozpráva o láske k domovu, kde sa vždy môžeme vrátiť a nikdy naň nezabudneme.

                                              (pokračovanie článku pod videom)

Taktiež zverejnili krátky “making of”, kde vysvetľujú, ako napríklad vznikla myšlienka dať do videa pod dom korene stromu alebo ako sa s nimi počasie zahrávalo počas natáčania. Tiež sa môžeme dozvedieť, že názov skladby nie je len o hmotnom dome, ale je to aj akási symbolika kapely, že aj po toľkých rokoch spoločného fungovania sú stále spolu. 

Prečítajte si tiež:
"Choďte šeci do p***...." Dj Wich, Strapo a Hrdlorez Boris vydali nový song s jasným odkazom.

Album dostal názov  “This House Is Not For Sale” a vychádza 21. októbra. Samotné CD spolu s ďalším merchom môžeš objednať na tomto linku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií