fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lekári jej povedali, že nikdy nebude môcť mať deti. Dnes je mamou trojičiek

Máte tip? napíšte nám mailom

Nádej umiera posledná

Lekári jej v 24 rokoch povedali, že trpí syndrómom polycystických vaječníkov a kvôli tomu nikdy nebude môcť mať deti. Angličanka Donna Carter z Notthinghamshire bola z tej správy zdrvená, no verila, že raz bude na rukách držať svoje vysnené bábätko. O desať rokov neskôr zistila, že je tehotná. Pod srdcom nosila trojičky. Lekári boli pravdepodobne šokovaní viac, ako ona sama. Šanca na prirodzené počatie trojičiek s takouto diagnózou bola podľa nich nulová.

Prognózy doktorov našťastie nevyšli a teraz sa 34-ročná Donna teší zo svojich troch zdravých synov Adama, Milesa a Damiana, ktorí sa narodili predčasne. Žena si tak splnila svoj sen a svoje prekvapenie neskrýva doteraz: “Bol to veľký šok. Lekári mi povedali, že to bolo tak neuveriteľné, ako vyhrať milión v lotérii. A teraz by sa mi zišlo vyhrať v lotérii kvôli peniazom.”

d1
Potom, ako jej lekári oznámili správu o neplodnosti, nevedela, čo má robiť. Veď bola predsa mladá, mala pred sebou celý život… O niekoľko rokov neskôr odišla s partnerom Mahmoodom do Egypta, kde zostala 4 roky. Keď sa vrátila do Británie za prácou, zistila, že je tehotná. V 32. týždni tehotenstva došlo ku komplikáciám, preto bola prevezená do nemocnice. Tam bola na 15 hodín uvedená do umelého spánku a trojičky sa narodili cisárskym rezom. 

Prečítajte si tiež:
Nová Grumpy Cat: Vyzerá ešte nas*atejšie, ako jej predchodca

deti

“Bola som veľmi veľká, ako nafúknutý balón. Chlapci prišli na svet, ja som bola na jednotke intenzívnej starostlivosti a všetko, čo som chcela, bola šálka čaju. Vôbec som nedokázala uveriť tomu, že sa narodili. Ukázali mi ich fotku a ja som tomu stále nemohla uveriť. Bolo to veľmi rýchle. Po prebudení som si myslela, že som ešte stále tehotná. Deti strávil len jeden deň v inkubátore, boli v poriadku,” dodáva mamička.

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií