Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lesného robotníka zavalil v Kremnických vrchoch strom, zraneniam podľahol (foto)

Na pomoc mu vyrazili všetky záchranné zložky vrátane Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

21.11.2023 (SITA.sk) – Horská záchranná služba (HZS) v utorok zasahovala pri 61-ročnom lesnom robotníkovi, ktorého počas práce v lese privalil strom a nejavil známky života. Ako informuje HZS na svojom webe, mužovi kolegovia začali s okamžitou resuscitáciou.

Na pomoc mu vyrazili všetky záchranné zložky vrátane Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby (VZZS) z Banskej Bystrice a päť horských záchranárov zo Skalky a hasiči. Napriek veľkej snahe všetkých zúčastnených zložiek sa muža nepodarilo oživiť, nakoľko utrpel zranenia nezlučiteľné so životom a lekár VZZS tak konštatoval smrť.

„Telo nebohého bolo následne nosidlami za pomoci lanovej techniky transportované k terénnemu vozidlu HZS, ktorým bol nebohý prevezený na Krahule, kde bol odovzdaný pohrebnej službe a príslušníkom polície,“ dodali záchranári.

Viac k témam: Lesný robotník, Smrteľný pracovný úraz, Úmrtie
Zdroj: SITA.sk – Lesného robotníka zavalil v Kremnických vrchoch strom, zraneniam podľahol (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií