Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Let na rogale sa skončil tragicky, 69-ročného pilota našli mŕtveho (foto)

Polícia i hasiči po ňom pátrali od štvrtkového večera. 

3.11.2023 (SITA.sk) – Let na rogale sa pre 69-ročného muža skončil tragicky. Polícia i hasiči po ňom pátrali od štvrtkového večera (2. novembra).

Muž si šiel zalietať na bezmotorovom závesnom klzáku, avšak domov sa nevrátil. Ako na sociálnej sieti informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici, v piatok (3. novembra) skoro ráno našli rogalo zachytené v korunách stromov v katastri obce Podkonice. Išlo o ťažko prístupný lesný porast.

„Pre pilota, žiaľ, pomoc prišla neskoro a privolaný lekár konštatoval smrť. Polícia v Banskej Bystrici začala trestné stíhanie pre usmrtenie a na určenie presnej príčiny nariadila pitvu. Všetky ďalšie okolnosti nehody sú predmetom jej vyšetrovania,“ uviedla polícia.

Viac k témam: rogalo, Tragédia, Trestné stíhanie
Zdroj: SITA.sk – Let na rogale sa skončil tragicky, 69-ročného pilota našli mŕtveho (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií