fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Letenky a destinácie v Googli už aj na Slovensku. Ako na ne?

Máte tip? napíšte nám mailom

Spoločnosť Google v zdokonaľovaní svojich služieb nezaháľa. Niekedy sa však Slovensko novinkám nechtiac vyhne. Tentokrát sme prišli na rad i my a to s letenkami a destináciami.

Spoločnosť Google svoje služby rozšírila do 26 ďalších krajín sveta v takmer 20 jazykoch. Pokiaľ si budeš chcieť zabookovať let, je tak možné urobiť prostredníctvom svetoznámeho vyhľadávača. K neoddeliteľnej časti patria aj Google destinácie. Pokiaľ ťa zaujímajú pekné miesta na výlet napríklad v historickom Provensalsku na juhovýchodnom Francúzsku, stačí zadať “Provensalsko destinácie” a na výber máš ihneď niekoľko možností.

letenky

Po rozkliknutí sa ti zobrazia stručné informácie o danom mieste a ponuka turistického sprievodcu, ktorý zahŕňa ponuku hotelov, letov a zobrazenie priemernej teploty v celoročnom horizonte. Vyhľadávanie leteniek funguje na podobnom princípe ako si zvyknutý z klasických vyhľadávačov. Zadáš cieľové miesto, dátum, zopár podrobností a ujo Google nájde to najvhodnejšie pre teba.

letenky

letenky

letenky

Služba Google výlety je momentálne dostupná len v angličtine. V najbližšej dobe by sa mala objaviť verzia aj pre Slovensko.

Zdroj: blog.google

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií