fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z Bratislavy do Moskvy každý deň! Letenky sú dostupné za pár eur

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj tento rok budete mať možnosť užívať si krásy Ruska len za niekoľko desiatok eur. Ruská letecká spoločnosť Pobeda spustila predaj leteniek na letnú sezónu.

A nielen to, potvrdila, že každodenné lety bude prevádzkovať aj počas jesene a zimy. Dopravca zabezpečuje pravidelné priame lety z Letiska M. R. Štefánika do Moskvy-Vnukovo a spiatočne od decembra 2015.

Moskva sa v roku 2018 umiestnila na 3. mieste spomedzi najviac využívaných letov z Bratislavy a späť. Zdroj: pixabay.com

Od konca marca sa bude z Bratislavy do Moskvy lietať každý deň. Linka bude počas letnej sezóny (31.03.2019 — 26.10.2019) v prevádzke 7x týždenne. Výnimkou bude obdobie od 1. júna do 15. septembra, kedy sa bude lietať iba 3x týždenne, konkrétne v pondelok, v stredu a v sobotu. Letenky si možno zakúpiť za ceny od 35 € za jednosmernú letenku a od 70 € spiatočne.

Nakoľko je od 29. októbra 2018 check-in na bratislavskom letisku za poplatok 25 €, odporúča sa urobiť check-in online na stránke leteckej spoločnosti.

Z Bratislavy do Moskvy sa lieta od roku 2015. Zdroj: pobeda.sk

Podmienky vstupu do Ruska

Občania SR potrebujú na vstup na územie Ruskej federácie víza. Prihlasovacia povinnosť platí pri pobyte u súkromnej osoby, ktorý presahuje 7 pracovných dní. Pri pobyte v zariadení poskytujúcom ubytovanie (napr. hotel, nemocnica a pod.) je potrebné túto povinnosť splniť už do 24 hod. od ubytovania. Všetky podmienky a poplatky nájdete TU.

Prečítajte si tiež:
Prevod za pár sekúnd: Národná banka schválila zavedenie okamžitých platieb

Pri vybavovaní vašich víz sa môžete obrátiť aj na Ruské vízové centrum, ktorého prvoradou úlohou je urýchlenie a zjednodušenie procesu.

Zdroj: pobeda.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií