fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VEĽKÝ PREHĽAD menších festivalov na Slovensku, ktoré nestoja viac ako 20 eur

Máte tip? napíšte nám mailom

Letné festivaly, to nie je len Pohoda alebo Grape. Ak nechceš minúť veľké prachy na lístok, na výber máš toho veľa – a pritom ťa čaká nemenej záživná atmosféra. Stačí si len vybrať.

  • Festival Kokava 2019 (5. – 6. 7.)

V Kokave nad Rimavicou to bude žiť prvý júlový víkend. Populárni Kollárovci, hudba (nielen) nášho mládí Iné Kafe,  temperamentní a talentovaní Cigánski diabli či dokonca Drišľak, to je len niečo z pripravovaného programu. Dvojdňovú vstupenku kúpite v predpredaji za 20 € (jednodňové sa veľmi neoplatia, pozor na to).

  • Vrbovské Vetry 2019 (6. 7.)

Festival pod záštitou Braňa Jobusa sa uskutoční v sobotu 6. júla vo Vrbovom. Uvidíme napríklad Karpatské chrbáty, Le Payaco, Chiki Liki Tu-a, Davida Kollera či Slobodnú Európu. Párty, ako sa patrí. Vstupenky je možné kúpiť si v predpredaji za 17 € alebo na mieste za 20.

letné festivaly
Nebudú chýbať ani preteky na húpacích koňoch. Zdroj: facebook.com/Vrbovské vetry
  • Summer Domaša Fest 2019 (12. – 13. 7.)

22. ročník legendárnej akcie na Domaši. Vystúpia napríklad Heľenine oči, Hex, Piňazi De, Marián Čekovský, Kabát revival, Adiss & Šorty a kopa ďalších. Zatiaľ čo v piatok a sobotu si na svoje prídu tí skoršie narodení, nedeľa bude, naopak, patriť deťom. Prídu Zahrajko Riško Čanaky, Ujo Ľubo, Tárajko a Popletajka a veľa iných. Dvojdňová vstupenka stojí 12,95 €.

  • Countryfest Bohunice 2019 (19. – 21. 7.)

Countryfest v Jaslovských Bohuniciach je medzinárodný hudobný festival zameraný na žánre ako country, bluegrass, folk, akustická hudba a podobné. Zrejme najväčším ťahákom je sympatická pesničkárka Sima Martausová, ale aj Bystrík Banda, Heartbeats, Fleret, Fešáci a ďalší. Dvojdňová vstupenka stojí do 30. júna 14 €, potom 19 €.

Prečítajte si tiež:
Film skupiny Beatles YELLOW SUBMARINE oslavuje polstoročnicu!

https://www.facebook.com/counryfestbohunice/photos/rpp.1214351935246129/2562025063812136/?type=3&theater

  • Beckovské slávnosti 2019 (19. – 21. 7.)

Beckovské slávnosti sú jedinečným podujatím podobného druhu na Slovensku. Pod majestátnym hradom v príjemnej malebnej obci Beckov prebiehajú počas 3 dní historicko-kultúrne podujatia. Skvelá hudba, predstavenia rytierov, detské workshopy, remeselný jarmok, vidlomet, detské nafukovacie kráľovstvo, diskusie a ďalšie zaujímavosti. Z hudobných hostí spomenieme napríklad Juraja Hnilicu, Adama Ďuricu, kapelu PARA či Janu Kirschner. Vstupenky sa kupujú zvlášť na sobotu (7 € v predpredaji, 8 € na mieste) a na nedeľu (5 €).

  • AMFIK Šírava fest 2019 (26. 7.)

Obnovený letný Amfiteáter na Zemplínskej Šírave prináša 4. ročník jedinečného obľúbeného hudobného festivalu AMFIK Šírava fest, kde vystúpia Iné kafe, Horkýže Slíže, Heľenine oči, Lunetic, Niečo Navyše a ďalší. Vstupenka stojí v predpredaji 12 €, na mieste 16.

  • Festival Atmosféra (2. – 4. 8.)

Festival Atmosféra je v prírode, je dostupný, malý, je aj o hudbe, aj o iných veciach, je aj pre deti a je to hlavne atmosféra. To je 7 dôvodov, prečo Atmosféra. V Hontianskych Nemciach na lúke za dedinou. Príde Billy Barman, Fallgrap, B-Complex, Martin Geišberg, Puding pani Elvisovej, Zrní a ešte veľa, veľa iných perličiek. Lístok stojí síce 25 €, no festival sme do výberu aj tak zaradili, lebo keď si odpustíme 2 pivá, akoby to stálo len dvacku.

(Mimochodom, miestni to predsa len majú za tú dvacku.)

Slnko kde si? Atmosféra 2018

Čím viac vločiek vonku pribúda, tým viac slnka v mysli máme 🙂 Nech žijú technické vymoženosti a Lukášova kamera! 😀 Pripomeň a navnaď sa, už o pol roka je tu Festival Atmosféra 2019! <3 A ozaj, máš POSLEDNÉ 4 DNI kúpiť si LÍSTOK ZA 20 €: bit.ly/AtmosferaOsem

Zveřejnil(a) Festival Atmosféra dne Neděle 27. ledna 2019

  • Hviezdne noci 2019 (15. – 18. 8.)

Hviezdne noci v Bytči sú mestský multižánrový festival. Jeho zámerom je na 4 dni oživiť verejný priestor mestečka Bytča koncertmi, filmovými premietaniami, divadlom, ďalšími sprievodnými aktivitami a vdýchnuť mu na okamih kúzelnú festivalovú atmosféru. Zahrajú a zaspievajú Katarzia, Bad Karma Boy, Davová psychóza, Noisecut, Blanch či Family Friend. Ak si študent, do 30. júna si ešte stíhaš kúpiť lístok za 20 € (neštudent za 22 €, čo sa ešte dá zvládnuť, keď prižmúrime jedno oko).

  • FLAAM Festival 2019 (16. – 17. 8.)

Festival s atmosférou grilovačky u kamoša, ktorá sa vymkla spod kontroly… FLAAM. Funguje od roku 2014 a koná sa v nitrianskom Hideparku. Zahrajú Bad Karma Boy, Katarzia, FVLCRVM, Mucha, Fenster, Katarína Máliková a mnohí ďalší. Pop, folk, elektro, indie, alternative… všetko tam bude. Vstupenka stojí do 22. júla 20 €, potom sa to vyšplhá až na 29.

  • Slížovica Festival 2019 (28. 8.)

Slížovica je hudobný festival, ktorý nespája iba slovenských a zahraničných hudobných umelcov, ale spája najmä priateľov kapely Horkýže Slíže! Tento rok prinesú do Nitry 8. ročník festivalu, na ktorom oslávia spolu s vami svoje 27. narodeniny. Vystúpia aj Heľenine oči, Davová psychóza, Zoči Voči, Vypsaná fixa, Iné kafe, Le Payaco a ďalší. To všetko za 16 eur, lístok kúpiš tu.

Zveřejnil(a) Slížovica /Official/ dne Pondělí 3. září 2018

Prečítajte si aj zopár rád, ako na festivaloch predísť zbytočným problémom.

Prečítajte si tiež:
Karel Gott mal posledné želanie: Manželka sa mu ho rozhodla splniť
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií