fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Limitovaná edícia Samsung s7 edge už čoskoro. Sleduj teaser a zistíš, čím bude výnimočný!

Máte tip? napíšte nám mailom

Samsung vie, ako zaujať svojich potenciálnych zákazníkov a dokázal to hneď niekoľkokrát. Jedinečné a originálne produkty mu nie sú vôbec cudzie. Pre tých, ktorí si to môžu dovoliť a majú vo vreckách viac peňazí, sa spoločnosť Samsung mobile poriadne vyhrala už niekoľkokrát. V minulom roku vydal Samsung limitovanú verziu Galaxy S6 edge Iron man. Teraz to vyzerá tak, že je za rohom ďalšia limitovaná verzia. Súdiac podľa ukážky, ktorá sa objavila na twitteri a facebooku spoločnosti je jasné, že by malo ísť o batmenovský štýl mobilného telefónu  Samsung s7 edge.

Je taktiež pravdepodobné, že tento mobil bude sprevádzať aj bezdrôtová nabíjačka či ochranný kryt. Podobne to tak bolo aj v limitovanej edícii Galaxy S6 edge Iron man.

Zatiaľ sa nehovorí o tom, aká by mala byť cena a ani množstvo kusov tejto limitovanej edície, no je jasné, že si takýto luxus nebude môcť dovoliť každý. Počet vydaných kusov sa však neodhaduje na viac ako štvorciferné číslo. Uvidíme, čo nám o tejto novinke povie v nasledujúcich dňoch Samsung na svojich sociálnych sieťach.

Prečítajte si tiež:
Berlínsky múr: Pred 30 rokmi padol symbol studenej vojny

Zdroj: Samsung mobile facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií