fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hrôzostrašné osudy ako z filmu: Príbehy ľudí, ktorí boli pochovaní ZAŽIVA

Niekedy existovala rana istoty. Ľudia tak boli pochovaní s istou smrťou. No prinášame vám príbehy ľudí, ktorým sa rana istoty neuštedrila a ktorí boli doslova pochovaní zaživa.

Máte tip? napíšte nám mailom

Najdesivejšie príbehy ľudí, ktorí boli pochovaní zaživa

Tehotná žena z Talianska

Jeden z najdesivejších príbehov ľudí, ktorí boli pochovaní zaživa, si prežila tehotná žena z Talianska.

Na začiatku 20. storočia pár dní pred pôrodom omdlela a lekár ju vyhlásil za mŕtvu. Uznal, že ju skolila hystéria. O dva dni neskôr hrob z nezistených dôvodov otvorili a našli tam už nielen ženu, ale aj jej syna, ktorého v hrobe porodila. Bohužiaľ, obaja krátko na to zomreli.

Mary Bestová (†17) má taktiež desivý príbeh

Trpela cholerou a mala neznesiteľné bolesti. Keď omdlela, lekári ju vyhlásili za mŕtvu. Pochovali ju v ten istý deň kvôli nebezpečenstvu šírenia nákazy. V roku 1881, teda o 10 rokov neskôr pochovali do rodinnej hrobky jej strýka. Pohľad, ktorý sa vtedy naskytol na telo nebohej, prestrašil všetkých.

Veko rakvy bolo porušené a telo bolo na polovicu z rakvy von. Nebohá Mary mala ruku skrútenú, akoby na nej pred smrťou držala svoj krk. Na tele sa objavili aj poranenia lebky. V truhle sa teda podľa všetkého prebrala z bezvedomia a jej výkriky o pomoc nik nepočul. Podľa všetkého sa radšej uškrtila.

Prečítajte si tiež:
Mesto Kežmarok má prvý automat na textilné rúška

Niečo podobné si prežil aj štrnásťročný chlapec z Francúzska

Jeho matka mala veľmi silnú predtuchu, že chlapec nie je mŕtvy. Napriek tomu ho pochovali. Jeho matka sa od zúfalstva a žiaľu snažila holými rukami vyhrabať syna zo zeme a vtedy sa jej naskytol desivý pohľad.

Telo jej syna bolo celé pokrútené a vyzeralo to tak, akoby sa jej syn snažil dostať zo zeme von svojpomocne. Žiaľ neúspešne.

Nie všetky takéto príbehy však skončili smrťou

Dôkazom toho je aj iba dvojročný Kevin z Brazílie

Iba pred pár rokmi vyhlásili Kevina za mrtvého. Lekári ho odovzdali rodičom, ktorí mu chystali smútočný obrat. Vo chvíli, keď nad jeho otvorenou rakvou spievali vigílie, zrazu sa prebudil a požiadal o pohár vody.

Ani dnes nie sú príbehy ľudí pochovaných zaživa ojedinelé.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií