fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ľudská závisť nemá hraníc! Hnusný útok na Jasminu Alagič kvôli vzťahu s Rytmusom? Totálny hyenizmus!

Máte tip? napíšte nám mailom

Popularita a sláva sa zdajú byť na prvý pohľad úžasné, má to však aj svoju temnú stránku. Čím viac ste na očiach, tým viac ľudí vám závidí – jednoduché pravidlo ľudskej (či iba slovenskej?!) mentality. Na vlastnej koži si to už zažila aj moderátorka Jasmina Allagič. 

Večne vysmiata, optimisticky naladená a plná energie – napriek tomu očividne niekomu “ležala v žalúdku”. Nie je to tak dávno, čo na sociálnych sieťach oficiálne priznala vzťah s Rytmusom, čo pravdepodobne viacerí neprekusli. Párik to však nerieši a celému svetu dáva šťastne najavo, že sú zamilovaní až po uši. To však, samozrejme, závistlivých neprajníkov provokuje ešte viac.

Pod nedávnym video príspevkom brunetky sa v reakciách objavil komentár, z ktorého behá mráz po chrbte. „Aby si rakovinu mala,“ počastoval Jasminu nehumánnym výrokom jeden z jej sledovateľov. Čo ho k tomu viedlo, vie asi len on sám, každopádne žiadny zdravo zmýšľajúci človek by sa k niečomu takémuto neznížil.

topky.sk

A čo na to sympatická moderátkorka?

„V prvom rade som šťastný človek od svojho narodenia, svoj život si milujem užívať a úprimne sa teším z každého jedného dňa. Celý život sa však vyhýbam negatívnym ľuďom a negatívnym veciam, pretože je len na vás, na čo sa zameriate – či na dobro alebo na zlo,“ vyjadrila sa exotická  brunetka. „A presne tak, ako to mám nastavené v živote, mám aj na Instagrame. Namiesto venovania pozornosti negatívnym komentárom sa teším z tých milých, prajných, pozitívnych ľudí, ktorých tam mám oveľa viac,“ dodala v závere Alagič.

Prečítajte si tiež:
Ariana Grande aj Alisha Marie: výročný Rewind zverejnil najsledovanejších umelcov a youtuberov

Za jej vyzretý a optimistický prístup tlieskame!

Zdroj: topky.sk

Foto: topky.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií