fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Boyband, deväťdesiate roky a omdlievajúce fanynky. Na Slovensko zavíta legendárna česká skupina LUNETIC

Máte tip? napíšte nám mailom

Mnohí z nás v detstve fičali na tomto chlapčenskom (vtedy) sexi zoskupení, lepili na steny ich plagáty či si pospevovali “jsi moje máma, moje máma, kterou já mám nadevše rád, jsi jak kouzelná víla, co mi dává chuť se smát.” Neraz tým zapríčinili dokonca aj dojatie a slzy našich mám na stužkovej.

Český fenomén Lunetic odohrá v závere tohto roka tri koncerty na Slovensku. Hovorí sa aj o hudobnom comebacku roka, najslávnejšia chlapčenská skupina v histórii sa totiž vráti na koncertnú oslavu svojho 20. výročia na scéne v plnej pôvodnej zostave s Martinom Kociánom.

Lunetic vystúpi:

  • vo štvrtok 15. novembra v bratislavskom Majestic Music Clube,
  • v piatok 16. novembra v prešovskom Encore Clube,
  • v sobotu 17. novembra v banskobystrickom klube Ministry of Fun. 

Podľa slov organizátorov koncertnej šnúry prvá vlna vstupeniek v Bratislave sa vypredala za jediný týždeň. Vzhľadom na vysoký záujem fanúšikov o slovenské koncerty organizátori spoločne so skupinou Lunetic pripravili aj dve autogramiády na Slovensku. Do predaja v rámci slovenského turné pridávajú špeciálne vstupenky, ktoré sú kombináciou vstupu na autogramiádu a vstupu na koncert po nej.

“Autogramiády budú pred koncertmi v Bratislave a Banskej Bystrici. Uskutočnia sa v deň koncertov, v kluboch, kde sa koncerty odohrajú,” upresňujú organizátori. Na dve autogramiády sa dostane sto záujemcov v Bratislave a rovnako stovka v Banskej Bystrici.

Informovala o tom PR manažérka Adriana Čahojová.

Kapelu Lunetic založili v roku 1995 Martin Kocián a Aleš Lehký. Duo začalo svoju kariéru ako tanečná skupina na diskotékach. Po niekoľkých mesiacoch sa k nim pridali Václav JelínekDavid Škach. Najviac sa preslávili koncom 90. rokov. Lunetic sa rozpadol v roku 2003 a každý išiel svojou vlastnou cestou, chalani sa však opäť spojili a ohlásili comeback v roku 2008.

Zdroje: http://www.teraz.sk/kultura/skupina-lunetic-pripravuje-tri-koncerty/336177-clanok.html, http://lunetic.eu/bio.html

Foto: https://m.smedata.sk/api-media/media/image/fici/6/32/32186/32186_1200x.jpeg?rev=2

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií