Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lúpežne prepadnutie v Bratislave vyšlo dvojicu mužov draho, obaja skončili za mrežami (foto)

Na oboch obvinených bol spracovaný podnet na ich väzobné stíhanie, s ktorým sa sudca stotožnil.

14.5.2024 (SITA.sk) – Dvojica mužov skončila za lúpežné prepadnutie v bratislavskom Vlčom hrdle za mrežami.

Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 28-ročnému Tiborovi H. a 23-ročnému Karolovi V. pre zločin lúpeže spáchaného formou spolupáchateľstva. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková.

Útočníci sa v piatok 11. mája v skorých ranných hodinách predstavili poškodeným ako príslušníci kriminálnej polície. Obvinený Tibor následne fyzicky napadol jedného z poškodených a žiadal od neho mobilný telefón a hotovosť.

Po úderoch do tváre mu ukradol peňaženku. Obvinený Karol násilím odtiahol druhého poškodeného ku stromu, kde ho fyzicky napadol a z batohu mu zobral mobilný telefón a elektroniku.

Páchatelia sa dali na útek, pričom jedného z nich sa podarilo zadržať na mieste. Druhého zadržali na neďalekej zastávke MHD. Na oboch obvinených bol spracovaný podnet na ich väzobné stíhanie, s ktorým sa sudca stotožnil.

Viac k témam: bratislavská policajná hovorkyňa, Lúpež, Lúpežné prepadnutie, Obvinenie, Zločin
Zdroj: SITA.sk – Lúpežne prepadnutie v Bratislave vyšlo dvojicu mužov draho, obaja skončili za mrežami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií