fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Luxus aj hádky: Zuzana Plačková má svoju vlastnú reality šou

Máte tip? napíšte nám mailom

Zuzana Plačková patrí medzi najväčších influencerov na Slovensku. Len pred pár dňami sa pochválila, že bude mať svoju vlastnú reality šou.  

Vysoká blondínka, dlhé vlasy a ostrý jazyk. Zuzana Plačková sa do povedomia slovenskej verejnosti dostala najmä kvôli reality šou Hotel Paradise. Odvtedy však uplynulo mnoho rokov a dnes by ste ju kvôli mnohým plastickým zákrokom možno ani nespoznali.

Zuzana Plačková a jej zmena

Zo Zuzany Plačkovej je dnes vydatá pani. Už dávno nie je blondína, má upravený nos, “napichané” pery, zväčšené a potom aj zmenšené pršia. V Bratislave otvorila ružovú kaviareň s názvom Pink Garden a pravidelne navštevuje luxusné dovolenkové rezorty.

https://www.instagram.com/p/B5DcZpanq03/

To, čo donedávna zverejňovala iba prostredníctvom Instagramu, už môže vidieť celé Slovensko. Televízia JOJ sa rozhodla, že dá Zuzane Plačkovej priestor a ukáže jej slávu a úspech.

„Televízia JOJ nasadzuje do vysielania svoju novinku, a to prvú premiérovú epizódu šou s názvom Instaqueen v hlavnej úlohe s influencerkou Zuzanou Plačkovou. Na televíznych obrazovkách v nej priblíži svoj život, ukáže svoje súkromie a odhalí svoje manželské spolužitie,” prezradila PR manažérka TV JOJ Lenka Filipová.

Do svojho života pustila televízny štáb

Televízia sa rozhodla, že o živote Plačkovej nakrúti jednu epizódu. V niekoľkých častiach budú mať diváci možnosť vidieť nielen luxus, ale aj jej poriadne divoké manželstvo.  

Prečítajte si tiež:
Ako poškodzujú našu tvár mlieko, lepok, cukor či víno? Sledujte a porovnajte si to

https://www.instagram.com/p/B4nU4mrns98/

„Jeden z mojich televíznych snov bolo, mať raz vlastnú reality šou a vždy som verila, že raz to príde a ono to prišlo… Jojka mi ponúkla mať vlastnú šou, čo ma nesmierne potešilo, lebo mi dali voľnosť v tom, čo chcem prezentovať z môjho života a ja teda mám toho dosť čo ukázať,povedala pre topky.sk Zuzana Plačková.

Novinka Instaquenn je do vysielania nasadená už túto stredu po seriáli Delukse o 21.35. Televízia zverejnila aj informácie o novom projekte a nazvala ho ako neobyčajný život instagramovej kráľovnej Zuzany Plačkovej, ktorá patrí medzi najsledovanejšie na sociálnych sieťach a jej život sledujú státisíce ľudí. 

https://www.instagram.com/p/B3U6ViMIMQJ/

Občas má obyčajný život, inokedy siahne po luxuse a bez obáv sa prizná, že si dopraje nielen drahé oblečenie, ale aj luxusné dovolenky. Pred svojimi sledovateľmi sa na nič nehrá a tvrdí, že presne taká istá, ako sa prezentuje na internete, je aj v každodennom živote.  

Čo si myslíte o novinke, ktorú už čoskoro chystá televízia JOJ? Budete sa pozerať ako žije instagramová hviezda?

Prečítajte si tiež:
Holandsko rozkvitlo do krásy. Turisti však tulipány udupávajú kvôli selfie fotkám

Zdroj: topky.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií