fbpx
Mačka bojovníčka proti drogám? Táto si ako korisť dotiahla z ulice poriadny balík drog

Mačka bojovníčka proti drogám? Táto si ako korisť dotiahla z ulice poriadny balík drog

Mačka svojho majiteľa poriadne prekvapila.

Majitelia mačiek, najmä tých domácich, sa často stretávajú s tým, že pred svojim prahom nájdu mŕtve vtáky či myši, ktoré ulovili. V Bristole sa však odohral kurióznejší prípad. Muž ostal prekvapený z toho, akú korisť si priniesla domov jeho mačka.

Domáci miláčik dotiahol domov plnú igelitovú tašku, ktorú dovliekol až k jeho posteli. Keď sa muž pozrel do igelitky, ostal v poriadnom šoku. Nachádzalo sa v nej totižto množstvo drog. Neváhal teda a na miesto okamžite privolal políciu.

Zdroj: Twitter

Prekvapení ostali i muži zákona, ktorí sa o fotografiu tašky, v ktorej sa nachádzali balíčky s omamnými a psychotropnými látkami nachádzali, podelili na Twitteri. Mačku v príspevku pochválili za jej čin. Aj keď ešte nevypátrali, komu drogy patrili, sú radi, že igelitka plná nelegálnych látok neostala len tak na ulici.

 

 

Zdroj: https://www.goodnewsnetwork.org/police-praise-cat-for-cleaning-up-streets-by-bringing-home-bag-of-drugs/

Foto: https://pixabay.com/en/cat-pet-animal-domestic-fur-1151519/

https://twitter.com/ASPAshley/status/1041650042325614592/photo/1

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ktoré zviera vidíš na obrázku ako prvé? Vďaka svojej odpovedi zistíš, čo ti chce povedať tvoje podvedomie
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.