fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mačka bojovníčka proti drogám? Táto si ako korisť dotiahla z ulice poriadny balík drog

Máte tip? napíšte nám mailom

Mačka svojho majiteľa poriadne prekvapila.

Majitelia mačiek, najmä tých domácich, sa často stretávajú s tým, že pred svojim prahom nájdu mŕtve vtáky či myši, ktoré ulovili. V Bristole sa však odohral kurióznejší prípad. Muž ostal prekvapený z toho, akú korisť si priniesla domov jeho mačka.

Domáci miláčik dotiahol domov plnú igelitovú tašku, ktorú dovliekol až k jeho posteli. Keď sa muž pozrel do igelitky, ostal v poriadnom šoku. Nachádzalo sa v nej totižto množstvo drog. Neváhal teda a na miesto okamžite privolal políciu.

Zdroj: Twitter

Prekvapení ostali i muži zákona, ktorí sa o fotografiu tašky, v ktorej sa nachádzali balíčky s omamnými a psychotropnými látkami nachádzali, podelili na Twitteri. Mačku v príspevku pochválili za jej čin. Aj keď ešte nevypátrali, komu drogy patrili, sú radi, že igelitka plná nelegálnych látok neostala len tak na ulici.

 

 

Zdroj: https://www.goodnewsnetwork.org/police-praise-cat-for-cleaning-up-streets-by-bringing-home-bag-of-drugs/

Foto: https://pixabay.com/en/cat-pet-animal-domestic-fur-1151519/

https://twitter.com/ASPAshley/status/1041650042325614592/photo/1

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií