fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tieto fotky budú milovať všetci mačkofilovia: Japonec cestuje aj so svojimi dvoma mačkami, navštívil s nimi už viac ako 1000 destinácií

Máte tip? napíšte nám mailom

Všetci vieme, že mačky obľubujú dobré jedlo a spánok. Ak im hodíte klbko, budú vás ľúbiť. Ak ich dáte do batohu a budete s nimi cestovať krížom-krážom po svete, budú vás ľúbiť ešte viac.

Kto povedal, že mačky musíte počas vašej neprítomnosti nechať doma samy, poprípade ich zaniesť k svojim známym alebo do útulku pre mačky?

Tieto milé zvieratká, na ktoré niektorí nedajú dopustiť, cestujú rady a veľa. Užívajú si chvíle v cudzine ešte viac ako tí, ktorým za to vďačia. Mačky Daikichi a Fuku-Chan sú toho dôkazom. Ich majiteľ Daisuke Nagasawom s nimi cestuje po Japonsku už celých osem rokov.

Dovtedy navštívili 47 okolitých miest a viac ako 1000 destinácií. Všetky fotografie Daisuke zdokumentoval a následne zverejnil na sociálnej sieti – neustále pridáva nové. V súčasnosti túto milú trojicu výletníkov sleduje vyše 7500 ľudí.

Chcel im venovať viac času

Všetko sa to začalo v roku 2011, keď Daisuke musel kvôli svojej práci často cestovať. To mu nedovoľovalo byť so svojimi domácimi miláčikmi toľko, koľko by si želal. A tak sa to rozhodol zmeniť. „Prečo necestovať aj s nimi?” povedal si. Pribalil si ich so sebou a netrvalo dlho a fotografie z ciest boli na jeho Instagrame.

Daisuke myslel na všetko; ešte predtým, ako sa s mačkami vydal na cestu, špeciálne upravil svoj batoh, aby sa doň zmestili obe zvieratká a cítili sa v ňom pohodlne. Vďaka tomu sa môžu tiež pozerať všade naokolo a obdivovať krásy prírody rovnako ako aj ich majiteľ. Šikovný nápad.

https://www.instagram.com/p/BaYvbOYjtzI/

Prečítajte si tiež:
12 krajín, kde môžete študovať zadarmo v roku 2019

Týmto domácim miláčikom nerobí problém ani chodenie na vôdzke.

https://www.instagram.com/p/BrFkKoYFZkr/

Ak ste doteraz mačky veľmi nemuseli, verte, že teraz sa to zmení. Medzi fotografiami z ciest nájdete aj tie, ktoré sú mimoriadne rozkošné. Pozrite si náš redakčný výber.

https://www.instagram.com/p/Bwb8FO7hSgu/

https://www.instagram.com/p/BwEqZ3fhM7D/

https://www.instagram.com/p/BwCR7GvhXwE/

https://www.instagram.com/p/Bv32QMkhe9W/

https://www.instagram.com/p/BvygieUBgYD/

https://www.instagram.com/p/Bs7sHtlB1Bk/

https://www.instagram.com/p/BsprT3xhj2l/

https://www.instagram.com/p/BsczMtABetZ/

https://www.instagram.com/p/BsNkcRLhV3g/

Zdroj: boredpanda.com, instagram.com/Traveling Cat

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií