fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

17-ročné dievča si objednalo vraždu rodičov. Polícia ju už obvinila

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladá američanka chcela zabiť rodičov a rozhodla sa zaplatiť niekomu, kto ich zabije. 

Alyssa Michelle Hatcher, 17-ročné dievča žijúce na Floride v USA však nedisponovala dostatočnou sumou preňazí a preto sa rozhodla kradnúť.  Najprv odcudzila bankovú kartu svojim rodičom, z ktorej vybrala 500 dolárov (približne 450 EUR). Peniaze použila na nákup kokaínu v hodnote 100 dolárov a zvyšok odovzdala jednému z budúcich vrahov jej rodičov. Táto suma však nebola postačujúca.  Aj preto sa rozhodla ukradnúť rodičom peniaze druhýkrát. Z účtu v tomto prípade vybrala 900 dolárov (niečo vyše 800 EUR). Sumu odovzdala druhému vrahovi veriac, že zohnala potrebnú sumu na ich odstránenie.

Zdroj: Facebook

Priateľ dievčaťa odhalil pravdu

Dievča v utorok 10. Septembra 2019 na podnet jej priateľa zadržala polícia. Práve jemu sa Alyssa Hatcher zdôverila so svojimi plánmi. Mladý muž tiež videl, ako Alyssa odovzdala peniaze jednému z mužov, ktorých si táto mladá Američka najala na vraždu rodičov. Okamžite sa rozhodol navštíviť jedného z členov školy, ktorý je zodpovedný za bezpečnosť, uvádza Fox News.

Prečítajte si tiež:
Vypni displej a vnímaj okolie! Daruj ľuďom skutočnú lásku, nie lajky!

Alyssa bude teraz čeliť dvom obvineniam, ktoré sa týkajú obžaloby z trestného činu za spáchanie vraždy. Alyssa je obvinená z krádeže peňazí od svojich rodičov za účelom sponzorovania ich vraždy, píše Tampa Bay Times.

 

Prečítajte si tiež:

Šokujúca spoveď manželky džihádistu: Snažila som sa zabiť a zapáliť svoje telo!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií