Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Maďarský fotograf prekrýva ľudské oko zvieracím!

Maďarský fotograf Flóra Borsi vytvoril zaujímavú sériu fotografií, v ktorých skombinoval ľudský a zvierací prvok. Celý projekt má názov Animeyed a jeho hlavnou podstatou je prekrytie ľudského oka zvieracím, pričom celá fotografia vytvára jeden autoportrét. Vďaka farbám a rekvizitám sa umelcovi podarilo zachovať neskutočný efekt. Chcel som ukázať, že zvieratá sú tak jedinečné a zvláštne. Každý malý detail je iný a my sme im nejako podobní,” prezradil Borsi.

Pokračovanie pod reklamou

Každý kus fotky trval 15-20 hodín od make-upu, vlasov, fotenia a manipulácie. Nesmieme však zabudnúť aj na retušovanie, ktoré trvalo 12 hodín pre jedno dielo.

Spomínaný umelec nie je žiadny amatér, ale jeho práce boli uverejnené vo viacerých známych galériách, ako napríklad vo francúzskom Louvri.

Prečítajte si tiež:
Po tomto článku hneď skontrolujte, čo robia vaše deti či súrodenci!

„Potom, čo som dokončil túto sériu, som cítil, že som ukázal krásu a jedinečnosť zvierat, ktoré sú ako ľudia,“ dodáva maďarský fotograf.

animal-eye-self-portraits-animeyed-flora-borsi-1

animal-eye-self-portraits-animeyed-flora-borsi-2

animal-eye-self-portraits-animeyed-flora-borsi-3

Pokračovanie pod reklamou

animal-eye-self-portraits-animeyed-flora-borsi-4

animal-eye-self-portraits-animeyed-flora-borsi-5

animal-eye-self-portraits-animeyed-flora-borsi-6

Zdroj: www.boredpanda.com

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií