fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Madona ruší koncerty, a to bez náhrady: Čo sa deje?

Máte tip? napíšte nám mailom

Madona patrí k speváčkam, ktoré majú za sebou neuveriteľnú kariéru. A hoci je stále v takej forme, že by jej mohli závidieť aj mladšie kolegyne, Madona ruší koncerty. Dôvod  nikoho nepoteší.

Madona a jej dokonalá show

Každý, kto sa aspoň raz dostal na jej koncert, ostal nadšený a unesený. O dych berúci zážitok, ktorý si všetci zapamätajú do konca života, sa vždy postarali dokonalé výpravné scény, jedinečné kostýmy a profesionálni tanečníci. Jednoducho by sme mohli povedať, že je to show, ktorá nechá v každom hlboký zážitok. Jej posledné turné Madame X sa však postretlo s nečakanými problémami. Každodenné koncertovanie sa stalo veľkou záťažou na jej kĺby, šľachy a svaly. Musí tak bojovať s bolesťou a silnými zápalmi. Práve kvôli bolesti zrušila v Bostone tri koncerty bez náhrady. Môžeme teda predpokladať, že je to naozaj vážne.

Ospravedlnila sa fanúšikom na Instagrame

Madonna mala v Bostone spievať a tancovať hneď tri večery po sebe, a to od 30. novembra do 2. decembra. Aj keď je veľmi energická, vek neoklame a lekári jej takéto konanie jednoducho zakázali. O tom, že Madona ruší koncerty, sa dozvedeli aj jej fanúšikovania na Instagrame. Úprimne im napísala o svojej láske  ku každodennému koncertovaniu, ale nezabudla napísať aj to, akým trestom sa to pre ňu v poslednej dobe stalo. Napriek tomu ale stále verí, že by sa mohla vrátiť silnejšia a v lepšej kondícii, aby jej turné mohlo ešte pokračovať. Usporiadateľská agentúra Live Nation tiež zverejnila informácie  o tom,  že koncerty sa nebudú nahrádzať a fanúšikovia dostanú späť svoje peniaze.

Tento rok jej vyšiel nový album

Madona ruší koncerty, na ktorých mali odznieť aj nové piesne z albumu Madame X. Je ovplyvnený latinskými rytmami a Madona sa štylizuje do postavy Madame X. Tá je tajnou agentkou, ktorá je nútená neustále meniť svoju identitubojuje za slobodu. V piesňach nájdete témy ako práva žien, lesbičiek, gayov, bisexuálov aj transexuálov, pretože podľa kráľovnej popu sú to témy, ktoré hýbu spoločnosťou.  Nevyhýba sa teda ani témam, o ktorých nie každý hovorí a poukazuje na to, čo sa deje vo svete. Ostáva len dúfať, že sa jej ešte podarí dostať sa do formy, aby mohla fanúšikom ukázať, že to ešte vie roztočiť.

Prečítajte si tiež:

Čakáte dieťa? Hudba v tehotenstve pomôže bábätku i vám

Zdroje: stars.cz  sedmicka.cz  europa2.sk  cas.sk  musicpress.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií