fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Madonna zrušila ďalší koncert: Má aj ona strach z koronavírusu?

Madonna musela zrušiť opäť jeden zo svojich koncertov. Americká hviezda mala túto nedeľu 1. marca účinkovať na pódiu Grand Rex v Paríži. Je za zrušením koncertu koronavírus, alebo trpí speváčka inými zdravotnými problémami?

Máte tip? napíšte nám mailom

Zlá správa pre fanúšikov Madonny. Koncert naplánovaný na túto nedeľu 1. marca v Grand Rex sa zrušil. Nanešťastie, zrušenie nemá nič spoločné s obmedzeniami spojenými s koronavírusom. Známa americká speváčka trpí problémami s kolenom a dlhodobo bojuje s únavou. Madonna dokonca zrušila už niekoľko svojich koncertov  vrátane dvoch predstavení v Paríži. A vyslúžila si za to poriadnu kritiku.

Madonna ruší ďalší koncert

Turné „Madame X“ je kvôli zdravotným problémom speváčky opäť prerušené. Po nedávnom zrušení koncertu v Miami Madonna na svojom konte na Instagrame vysvetlila svoje pocity a zdravotný stav: „Posledné 2 dni som strávila s lekármi, absolvovala som niekoľko vyšetrení, rádioterapiu, nechala som si pichať do kolena, no všetko bolo ešte bolestivejšie ako na začiatku. Bolo jasné, že ak chcem pokračovať vo svojej ceste, musím odpočívať tak dlho, ako to bude možné, aby som si neuškodila ešte viac. Následne by to totiž mohlo byť už nezvratné. Nikdy som nedovolila, aby mi akýkoľvek úraz či bolesti zabránil postaviť sa na pódium a hrať. Ale tentoraz musím uznať, že nie je hanba byť človekom a musím stlačiť tlačidlo pauza.“

Speváčka a jej manažér však fanúšikov uisťujú, že jej posledné koncerty naplánované na 3., 4., 7. a 8. marca 2020 sa určite uskutočnia.

Prečítajte si tiež:
8 zaujímavostí o jednom z najkrajších chrámov na svete

Nahnevaní aj chápaví fanúšikovia

Známa americká speváčka Madonna priťahuje v poslednej dobe viac škandálov ako úspechov, ktoré by mali súvisieť s jej kariérou. Minulý rok odspievala na finále Eurovízie 2 piesne úplne falošne, pričom za svoje mizerné vystúpenie zarobila niekoľko miliónov. Aby toho nebolo málo, záznam z tohto videa, ktorý následne zverejnili na internete, nechala zvukovo upraviť, a tak jej hlas znie rovnako dokonalo ako na jej albumoch. V novom kalendárnom roku vo svojich prešľapoch pokračuje. Pre istotu odvoláva koncerty deň pred ich začatím.

Prekliate Turné Madame X?

Minulý týžden zrušila americká speváčka svoj koncert v Lisabone. Rovnako boli zrušené aj jej koncerty v Maimi a v Bostone. Svoje vystúpenia ruší speváčka od minulého roka, pričom svetové Tourné Madame X malo trvať od októbra 2019 do marca 2020.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií