fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mafia III ťa svojím novým trailerom zaujme

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako to už určite viete, novej Mafii sa ocitáme v roku 1968 (v hre bude veľa rasizmu príslušného danej dobe), v hernej verzii mesta postaveného na reálnom meste New Orleans. Vaše meno je Lincoln Clay ktorému otca, adoptívneho brata a jeho gang, vyvraždí hlava talianskej rodiny. Lincoln sa teda bude chcieť pomstiť, a to znamená, že v podsvetí bude čoraz známejší a postupne si ho bude podmaňovať. (spoločníkom môžete prideliť niektorú časť územia aby ju spravovali)

Ak sa už neviete dočkať novej Mafie, pozrite si tento trailer, ktorý ťa zavedie do New Orleans.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8Ka-911kYY

Na vývoji tejto legendárnej hry pracujú stále Česi. Jana Kratochvíla, Michala Janáčka, Ondřeje Vévodu, Tomáše Mádra a Tomáše Jelínka stále spája táto hra a podieľajú sa na tvorbe tretieho pokračovania. Vedúci programátor, vedúci skriptár, vedúci programátor gameplay zložky ako aj vedúci grafík postáv či vedúci softwerový inžinier sú pozície, ktoré zastávajú Česi v až 120 člennom štábe.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií