fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Máj, lásky čas… Je to jeden z najkrajších mesiacov. Prečo?

Máj je mesiacom, keď je už jar v plnom prúde a pomaly sa blíži leto. Tento mesiac môžete urobiť niečo, čo vašu lásku posilní.

Máte tip? napíšte nám mailom

Máj je mesiac ako každý iný, akurát je mu priradené spojenie lásky čas. Keď sa človek pozrie okolo seba, všade sú zamilované páriky fotiace sa pod čerešňou, samé bozky, radosť…

Máj je mesiacom, keď je už jar v plnom prúde a pomaly sa blíži leto

Je to jeden z najkrajších mesiacov. Všade sú kvety, včely, proste život a to inšpiruje ľudí k rozkvetu ich lásky. Samozrejme, nielen v máji treba svojmu milému vyznať city, ale tento mesiac môžete urobiť niečo, čo vašu lásku posilní.

Niekto rád píše básne, niekto uvarí chutnú večeru alebo urobí s láskou domáce práce…  Svoju lásku môžete vyjadriť aj tak, že si urobíte romantický večer pri sviečkach. Alebo si nájdete pár hodín na dlhé bozkávanie a maznanie sa. Možno budete mať pocit, že vás k tomu nabádal práve máj a láska všade naokolo. Popravde, urobíte to, čo aj v bežný deň/ mesiac, len teraz v máji sa tomu môžete venovať intenzívnejšie. Nebojte sa dať najavo svoje city pekným vyznaním, vaša polovička sa určite poteší. Čo je krajšie ako si prejaviť lásku každý deň a dať tak partnerovi najavo, že ho ľúbite rovnako ako on vás. Láska je nákazlivá a určite vám partner oplatí vašu snahu.

Prečítajte si tiež:
Namiesto 530€ dostal na výplatu 53 000€! Čo nasledovalo, keď na to prišiel šéf?

love

Mesiac zamilovaných môže byť inšpiráciou aj pre ženy, ktoré si myslia, že sú už dlho slobodné. Choďte von, medzi ľudí, do fitka, na prechádzku, niekde na diskotéku. Možností je veľa. Skúste na niekoho očarujúco usmiať. Nebojte sa, aj žena môže urobiť prvý krok a pozvať chlapa von. Zamilovať sa v máji a nájsť si lásku môže byť jedným zo znakov sily pre budúci vzťah.

Keďže je máj lásky čas, nemôžeme zabudnúť ani na naše mamy. Druhá májová nedeľa je uznaná ako Deň matiek. Svoju lásku, vďaku by sme mali našim mamám vyjadriť aspoň v podobe kvetov či sladkého potešenia. Je to minimum za to všetko, čo pre nás robili, ale aspoň takouto malou čiastkou ich môžeme potešiť. Prejaviť lásku im nestačí len v tento deň patriaci mamám či v mesiaci lásky. Lásku mamám treba prejavovať každý deň, veď ony si to zaslúžia.

Foto: www.pexels.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií