fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mala Jennifer Aniston s Bradom Pittom dieťa? Kam zmizlo?

Máte tip? napíšte nám mailom

Jennifer Aniston a Brad Pitt boli na prelome tisícročia v centre záujmu médií. Ona ako jedna z hlavných hrdiniek seriálu Priatelia, on ako herecký sexsymbol, po ktorom túžili ženy po celom svete. Ukrýva ich spoločný vzťah tajomstvo?

Láska na celý život?

Pri pohľade na hviezdny hollywoodsky párik by mal jeden pocit, že sú si Jennifer Aniston a Brad Pitt súdení. Zrejme si to mysleli i oni sami, keď sa 29. júla 2000 rozhodli spečatiť svoju lásku svadbou. Ich šťastie však netrvalo dlho. Po piatich rokoch manželstva sa rozišli. Médiá špekulovali, čo presne sa v ich vzťahu stalo, to však zrejme vedia len oni dvaja. Isté je len to, že Jennifer bola zdrvená.

Tajná svadba číslo 2

Viaceré zahraničné bulvárne plátky písali o tom, že rozprávkový vzťah hercov sa rozpadol práve kvôli Aniston a tomu, že odmietala mať deti. To však seriálová Rachel kategoricky poprela: “Nikdy v živote som nepovedala, že nechcem mať deti,” vysvetlila v jednom interview. Na druhej strane zasa stáli fámy, ktoré šíril magazín In Touch. Ten pred viac ako rokom prišiel s informáciou o druhej svadbe Pitta a Aniston, pričom sa mala uskutočniť tajne za prítomnosti hercových detí i Georga Clooneyho. Ako sa však neskôr ukázalo, išlo o podvrh, pretože Clooney sa v čase údajnej svadby nachádzal v Taliansku. Rovnaký magazín začal dokonca šíriť informáciu, že sa páru narodila dcéra. Za celý rok ju však nikto nevidel. A tehotenské bruško by Aniston zrejme počas deviatich mesiacov tiež neutajila.

Manželský trojuholník

Vyzerá to tak, že pravda bude zrejme trošku inde. V čase, keď manželstvo Aniston a Pitta začalo postupne krachovať, natáčal herec preslávený film Pán a pani Smithovci, kde sa objavil spolu so sexi Angelinou Jolie. Hoci obaja jednoznačne popierali akúkoľvek vzájomnú náklonnosť a odvolávali sa na čisto profesionálny vzťah, šepkalo sa, že práve záhadná Jolie stojí za krachom Pittovho manželstva a jeho následným rozvodom v roku 2005.

https://www.instagram.com/p/B3O3pUhoMIS/

Čo o vzťahu s Jennifer Aniston hovorí Brad?

Ako sám herec viackrát priznal, v období, keď jeho manželstvo s americkým miláčikom stroskotalo, mal zlé obdobie. Život ho nudil a často užíval drogy. Kým média tvrdili, že deti v ich vzťahu neboli kvôli Aniston, ona hovorila presný opak. Rodičovstvu sa vraj vyhýbal herec, ktorý sa vonkoncom neplánoval definitívne usadiť a žil ako bohém. Zaujímavosťou je, ako rýchlo sa jeho postoj zmenil po boku Angeliny. S tou si totiž v pomerne krátkom čase založil veľkú rodinu. Spoločnú svadbu síce mali až v roku 2014, no vtedy už mali tri svoje a tri adoptované deti.

https://www.instagram.com/p/B3EGmrAoj81/

Zdroj: ibtimes.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií