fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Malá školáčka sa v škole rozplakala po tom, ako videla svojho otca na Skype. Skutočný šok však zažila až neskôr!

Máte tip? napíšte nám mailom

Školáčka zažila skutočne veľký šok, ktorý ju poriadne rozplakal!

Mia Smith je malá školáčka, ktorá navštevuje základnú školu s názvom Vogelweh Elementary. Jej otec je vojak, a preto od svojej rodiny často odchádza na dlhšiu dobu. Miu toto odlúčenie mrzí, no zvláda ho pomerne dobre, pretože medzi spolužiakmi má viacero detí, ktoré taktiež pochádzajú z vojenských rodín. Navyše s milovaným oteckom je v kontakte aspoň cez Skype.

Nedávno ju však v škole čakalo prekvapenie. Jej učiteľ, Xavier Flores, jej oznámil, že môže so svojím otcom skypovať. Akonáhle ho videla, rozplakala sa. To však nevedela, čo si pre ňu učiteľ spolu s jej oteckom pripravili obrovské prekvapenie.

Vojak sa totižto počas tohto skypovania nachádzal v škole. Počas volania vyzval svoju dcérku, ale i jej spolužiakov, aby hádali kde sa nachádza. Nakoniec sa im ukázal v zábere spolu s maskotom ich školy – americkým orlom. Vtedy Mia i ostatné deti pochopili, že pán Smith je nablízku. Školáčka sa v momente rozbehla na chodbu za svojím oteckom.

Celé toto prekvapenie, dojatie a neopísateľnú detskú radosť zachytili i kamery, takže sa pozri na nefalšované detské pocity!

Prečítajte si tiež:
11 užitočných vychytávok iPhonov, ktoré sa vám zídu a budú sa vám páčiť

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií