Malé dievčatko chceli lekári odpojiť od prístrojov. Z kómy sa prebralo v poslednej chvíli

Malé dievčatko chceli lekári odpojiť od prístrojov. Z kómy sa prebralo v poslednej chvíli

Možno hovoriť o zázraku.

Iba ročná Marwa bola vo vyvolanej kóme od septembra 2016 po tom, ako bojovala s ťažkým vírusom. Lekári jej nedávali veľké šance a tvrdili, že ak by sa zázrakom prebrala, žila by s mnohými vážnymi poruchami. Rodičov upozorňovali, že by nedokázala chodiť, nedokázala by dýchať bez prístrojov a aj prijímanie potravy by bolo problémovým. Navrhovali, aby dieťa bolo od prístrojov odpojené.


Rodičia dievčatka to však rázne odmietali a začali s kampaňou “Nie bez mojej Marwy”. Rýchlo sa im podarilo vyzbierať viac než 114-tisíc podpisov a súd tak nariadil, že sa liečba malého dievčatka predĺži o 2 mesiace.

Len desať dní po tomto súdnom rozhodnutí sa stal doslova zázrak. Marwa sa z kómy prebrala, a tak vyvrátila všetky dohady a predpovede lekárov. Jej matka je nesmierne šťastná a otec sa vyjadril, že denne vidieť progres v jej liečbe. Na Facebooku zverejnil aj video, na ktorom vidieť, že malá bojovníčka sa má lepšie.

Zdroj: dailymail.co.uk

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Muž si pravidelne sadal za volant pod vplyvom alkoholu. Kamarát sa mu rozhodol dať lekciu, na ktorú nikdy nezabudne
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*