fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo všetko ťa čaká a neminie v roku 2018? Výber si mandalu a tá ti to prezradí

Máte tip? napíšte nám mailom

Mandala ti dá odpoveď na to, aký bude tvoj rok 2018.

Vyber si mandalu, ktorá sa ti najviac páči a zaujme ťa, a tá ti odhalí, aký pre teba bude rok 2018.
mandaly

 1. Tento rok bude skutočne NEOBYČAJNÝ. Rok 2018 sa bude od predošlých odlišovať priam diametrálne. Pamätaj si však, že nové a neobvyklé neznamená zlé a obzvlášť nie teraz.
 2. Rok 2018 bude pre teba ROMANTICKÝ, možno jeden z najromantickejších v tvojom živote.
 3. Tento rok bude fakt ÚSPEŠNÝ. Treba si však správne stanoviť priority a zvoliť si tie pravé oblasti, v ktorých chceš uspieť, aby si zbytočne nemíňal energiu a silu na zbytočnosti.
 4. Rok 2018 bude veľmi VESELÝ a to aj v prípade, že si seriózny človek. K radosti a veselosti budeš mať množstvo dôvodov. Tvoj úsmev a dobrá nálada k tebe privedú dobrých a pozitívnych ľudí, či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti.
 5. Tento rok bude POKOJNÝ. Nebudú ťa v ňom čakať žiadne zmätky, či nepríjemné prekvapenia a všetko v ňom pôjde ako po masle tak, ako si praješ.
 6. Rok 2018 bude skutočne ŠŤASTNÝ. Šťastie bude tvojim spoločníkom počas každej jednej minúty. Len sa oňho nezabudni podeliť s ostatnými ľuďmi.
 7. Tento rok bude veľmi DOBRÝ. Z minulého roku sa nič zlé nebude prenášať do tohto. Zmeň teda uhol pohľadu a prijmi všetko dobré a pozitívne, čo ti život nadelí.
 8. Rok 2018 bude NEŠTANDARDNÝ. Pokiaľ si ateista, bude to pre teba dosť ťažké, pretože si nedokážeš logicky vysvetliť to, čo sa ti bude diať…
 9. Tento rok bude pre teba MNOHOSĽUBNÝ. Aj keď budeš mať miestami pocit, že na teba všetci zabúdajú, v skutočnosti ťa potrebujú a skôr či neskôr sa ozvú. Navyše dostaneš skvelé nápady, ktoré ti pomôžu vo všetkých životných oblastiach. Síce nevýjdu všetky, ale niektoré sa stanú základom do skvelej budúcnosti.
 10. Rok 2018 bude skutočne ZAUJÍMAVÝ. V tvojom prípade stopercentne platí, že šťastie máš vo svojich rukách. Prídu nové veci, ktoré ťa zaujmú a určite sa nebudeš nudiť.
 11. Tento rok bude PODIVNÝ. Tvoj život sa začne podobať na detektívku, ale bez vrážd a ostatných negatív. Budú sa však okolo teba diať kopec nepochopiteľných vecí, ich rozlusknutie príde až ku koncu a môže byť skutočne veľmi pozitívne.
 12. Rok 2018 bude ŠTEDRÝ. Praj si toho veľa a všetko, čo ťa napadne. Vyššia moc ti totiž bude načúvať a tvoje priania sa splnia. Buď však opatrný a nezabúdaj, že splnené priania nemusia vždy priniesť šťastie.
 13. Tento rok pre teba bude ROZPRÁVKOVÝ, aj keď si úplný skeptik a cynik. Prihodí sa ti niečo nádherné, čo si nedokážeš vysvetliť. Akoby si sa ocitol v rozprávke a bol jej hlavným hrdinom.
 14. Rok 2018 bude PLODNÝ. Aj projekty, na ktoré si už aj zabudol, začnú prinášať svoje ovocie. Budeš žiť v hojnosti.
 15. Tento rok bude pre teba IDEÁLNY a skutočne vzácny. Všetko sa ti bude dariť a tvoj život bude plný radosti. Udrž si preto túto životnú harmóniu, aby pretrvala celý tvoj život.
 16. Rok 2018 bude ĽAHKÝ. Aj keď okolo teba sa budú diať rôzne aj nepríjemné veci, tebe sa však vyhnú. Všetko, čo sa kedysi javilo ako veľký problém, bude mať zrazu jednoduché riešenie.
 17. Tento rok pre teba bude NEČAKANÝ a prinesie ti mnoho prekvapení. Netreba sa však obávať, pretože všetky budú pozitívne a veselé. Je možné, že zmeníš zamestnanie, bydlisko, či priateľov. Nemaj však z toho strach, lebo všetko prebehne tak, ako má.
 18. Rok 2018 bude STRHUJÚCI, čo skonštatuješ aj v jeho závere. Všetko, čo sa udeje, ti bude prinášať radosť a vyvolá nadšenie.
 19. Tento rok bude skutočne FANTASTICKÝ a bude sa podobať jazde na horskej dráhe – udalosti sa budú diať skutočne rýchlo a tvoje emócie budú prechádzať od šoku k nadšeniu a opäť, taktiež rýchlo. Nezastavuj však a ničoho sa neboj.
 20. Rok 2018 bude veľmi DÔLEŽITÝ a v mnohých prípadoch rozhodujúci. Možno však budeš musieť prehodnotiť celý svoj doterajší život. Je tu šanca začať nanovo a zbaviť sa všetkého, čo je zbytočné.
 21. Tento rok bude FINANČNE ÚSPEŠNÝ a všetko, čo začneš robiť sa premení na úspech.
 22. Rok 2018 bude VÁŠNIVÝ aj pokiaľ si inak urážlivý a chladnokrvný, tento rok stratíš hlavu.
 23. Tento rok pre teba bude skutočne KRÁSNY a aj keď si si doteraz uvedomoval krásu sveta, oproti tomu, ako dokážeš krásu precítiť teraz, je to len zlomok. Podeľ sa o svoje vnímanie sveta aj s okolím a zažiješ šťastie, ako ešte nikdy.
 24. Rok 2018 pre teba bude VÝRAZNÝ a nikdy naňho nezabudneš. Čaká ťa množstvo skvelých udalostí, tak si ich užívaj.
 25. Tento rok ti SPLNÍ OČAKÁVANIA. Všetko, s čím začneš, bude mať úspech, takže sa neboj realizovať.
Prečítajte si tiež:
Klasický telefón vs. Smartfón: Strácajú smartfóny svoju hodnotu?

 

 

Zdroj: Pro Náladu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií