fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Manžel napísal svojej žene list. “Drahá žena, keďže máš dnes tú menštruáciu…”

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie je to naša tvorba, ale veľmi sme sa pobavili. Manžel istej ženy má asi zmysel pre humor, a tak pri príležitosti začatia menštruačného cyklu manželky, pripravil pre ňu (ne)milé prekvapenie. Napísal teda zaujímavý list, v ktorom stálo:

Moja drahá žena,

keďže máš dnes tú menštruáciu, idem radšej na pivo o niečo skôr, aby Ťa môj odchod zbytočne nevytáčal. Ľúbim

Žena sa mohla potešiť nie len listu, ale aj darčekom, ktoré pre ňu manžel pripravil. Na stole spolu s listom nechal nutelu, vložky a ibalgin.

Manžel ponúkol skvelý recept, ako na chvíľu potešiť ženu a neskôr aj celé Slovensko. To treba určite niekedy využiť. Samozrejme to, ako tento list žena v období jej menštruácie brala, asi nevieme. Veríme však, že sa pobavila tak, ako my.

Tento list sme našli na stránke emefka.sk.

Manžel napísal žene tento list a priložil aj darčeky

manžel

Prekvapili ste aj vy svoju manželku, kamarátku či priateľku obdobným listom? Alebo máte iné triky a finty, ako pobaviť ľudí? Napíšte nám to na klochersk@gmail.com, a radi to zverejníme.

Prečítajte si tiež:
Potvrdené! Indiana Jones 5 bude aj s Harrisonom Fordom

Zdroj: emefka.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií