fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šokujúca spoveď manželky džihádistu: Snažila som sa zabiť a zapáliť svoje telo!

Manželka džihádistu Leila s priateľkou Hibou prehovorili o tom, aké hrôzy každý deň zažívali s vojakmi ISIS, ale aj o tom, čo denne prežívajú ostatné ženy.

Máte tip? napíšte nám mailom

Sexuálne otroctvo je v Sýrii bežná vec. Sýrske dievčatá a ženy musia predávať svoje telá alebo sa vydať za násilníkov proti svojej vôli. Stacey Dooley, investigatívna novinárka, podniká cestu z Istanbulu do Gaziantepu, neďaleko hranice medzi Tureckom a Sýriou, kde sa údajne skrýva niekoľko stoviek bojovníkov Islamského štátu.

Chce sa stretnúť s dvoma mladými ženami, ktoré zažili hrôzy sexuálneho otroctva. Pokryté od hlavy po päty v čiernej farbe sa zúfalo snažia vyrozprávať svoje príbehy, no sú také traumatizované, že nedokážu prestať plakať. Obe ženy sú z prísne moslimských rodín a kvôli svojmu bezpečiu na videu neprezradili svoju totožnosť.

Ženy Leila a Hiba sa s novinárkou Stacey Dooley porozprávali a priblížili svoje životy. Zatiaľ čo Hiba je v Turecku len niekoľko mesiacov, Leila pred pár mesiacmi utiekla z pút ISIS. Nad otázkou novinárky, či aj pred príchodom ISIS do ich mesta museli chodiť odeté v čiernom, len krútili hlavou.

„Vôbec. Mohli ste nosiť čokoľvek, čo sa vám páčilo. Ale keď nad naším mestom prevzal kontrolu ISIS, dievčatá, ktoré sa úplne nezahaľovali, boli džihádisti schopní zbičovať na ulici aj štyridsaťkrát,“ vysvetľuje Leila, ktorá keď padla jednému ISIS vojakovi do oka, prinútil ju vydať sa zaňho a nasťahovať sa k nemu.

Prečítajte si tiež:
Pokora, vďačnosť a predstavivosť ako cesta k úspechu
manželka džihádistu
Zdroj: youtube.com

Manželka džihádistu a jej život

„Musela som robiť veľa vecí. Musela som celý deň nosiť mejkap, kúpil mi sexy spodnú bielizeň a negližé,“ vysvetľuje Leila pomedzi slzy. Musela ho uspokojovať každý deň. „Je to pre nich veľmi dôležité,“ pridala sa Hiba. Musia mať sex po ťažkom dni. Muži z ISIS zvyknú nazývať dievčatá otrokyňami. Pekné dievčatá predávajú na trhu a tie ostatné za deň znásilní aj 30 džihádistov.“

„Vo svojom vnútri som umierala. Chcela som zomrieť. Snažila som sa zabiť sa a zapáliť svoje telo, ale nedokázala som to urobiť,hovorí o svojej nočnej more Leila.

Prečítajte si aj o Dánke, ktorá zabila 100 radikálnych ISIS vojakov.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj BBC

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií