Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Manželke potajomky pridával do nápojov pervitín. Muža z Bánoviec nad Bebravou obvinili z drogovej trestnej činnosti

Žena sama cítila, že nie je v poriadku, mala rozšírené zreničky, neovládateľné pohyby tela, sucho v ústach.

10.6.2024 (SITA.sk) – Vyšetrovateľ polície z Bánoviec nad Bebravou obvinil 26-ročného muža z drogovej trestnej činnosti. Na polícii jeho manželka oznámila podozrenie, že jej manžel potajomky dáva do nápojov drogy.

Sama cítila, že nie je v poriadku, mala rozšírené zreničky, neovládateľné pohyby tela, sucho v ústach. Trpela aj nervozitou a nespavosťou. Žena si preto kúpila multidrogový test na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok, ktorý jej podozrenie potvrdil.

„Polícia muža v zmysle zákona zadržala, pričom u neho zaistila štyri vrecká s obsahom bielej kryštalickej látky. Na základe predbežného vyjadrenia Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ ide o metamfetamín (pervitín). Zo zaisteného množstva drogy by bolo možné pripraviť minimálne 6 jednotlivých dávok drogy schopných ovplyvniť psychiku užívateľa. Páchateľ sa k podávaniu drog svojej manželke priznal,“ informovala o prípade trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Muž bol obvinený zo zločinu šírenia toxikománie v súbehu s prečinom nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Bol na neho spracovaný podnet na vzatie do väzby, o ktorom v pondelok rozhodne súd.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Drogová trestná činnosť, krajská trenčianska policajná hovorkyňa, Obvinenie, Polícia, toxikománia
Zdroj: SITA.sk – Manželke potajomky pridával do nápojov pervitín. Muža z Bánoviec nad Bebravou obvinili z drogovej trestnej činnosti © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií